This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

Media Fire'dan Android Marketi'ne Müthiş Giriş: Herkese Bedava 50 GB

MediaFire isimli online depolama servisi (Cloud) için geliştirilen Android uygulaması Android Marketi'ne Google Play üzerinden giriş yapmasının şerefine herkese 50 GB'lık bedava depolama alanı veriyor. MediaFire her ne kadar kağıt üzerinde Dropbox'un ciddi  rakiplerinden biri olmaya aday olsa da konsept olarak bir takım farklılıklara ve sınırlamalara sahip.

Android Marketi'ne Google Play üzerinde yayınladığı bir uygulama ile merhaba diyen MediaFire muhtemelen kendisine olan ilgiyi arttırmak için olacaktır ki servislerini almak için ilk defa üye olacaklara firmanın sunucusu üzerinde ücretsiz olarak 50 GB'lık alan tahsis ediyor.

Buraya tıklayarak Google Play üzerinden indirebileceğiniz Android için MediaFire uygulamasının Dropbox ve Sugarsync gibi benzer platformlar ile arasındaki temel farklar ve de kısıtlamaları şu şekilde sıralamak mümkün: 

  • Uygulamayı kullandığınız sürece reklama maruz kalıyorsunuz. 
  • Yine ücretsiz olarak hesaplar ile yükleme yapacağınız dosyaların boyutu 200 MB ile sınırlı.
  • Kontrolünüz dışında reklama maruz kalmamak ve tek seferde dosya başına yükleme sınırlamasını 200 MB'dan 1 GB'a çıkarmak için 1.5 USD ödemeniz gerekiyor.
  • MediaFire'ın anlaşma şartları gereğince belliri bir süre aktif olmayan kullanıcıların hesaplarıındaki dosyaların silinmesi gibi bir durum söz konusu olabiliyor. Bu süreç uzun vadede üyeliğin tek taraflı olarak iptaline kadar gidebiliyor.

Yukarıda sayılan bir takım olumsuzluklara rağmen 50 GB'lık online bir depolama kapasitesine ücretsiz bir şekilde sahip olmak özellikle akıllı telefonlarında hafıza sıkıntısı yaşayan herkese ilaç gibi gelebilir. Android için MediaFire uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Fotoğraf hakları: MediaFire

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Amazon uygulamasini tele yukledim.Ama adres kismina girince ZİP kodunu ve State hatali ya da yanlis diyor.(Site ingilizce bnm anladigim bu)Yok mu bunun bir cozumu!

  • Araz 18.Oca.2013 Link to comment

    Reklamlar= En büyük kabusum :(

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!