This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Meizu M1 dakikalar içinde satış rekoru kırdı

Meizu çıktığı günden beri adından söz ettirmeye devam ettiriyor.  Başta Apple telefonlarının çakmasını yaparak piayasa giriş yapan Meizu firması daha sonra yeni kararlar alarak Android dünyasına yepyeni telefonlar kazandırarak bir çok telefon üreticisinin de rakibi oldu. 

Geçtiğimiz günlerde yeni giriş seviye telefonu olan Meizu M1'i  tanıtan firma 1 dakika içerisinde sadece 100.000 adet M1 satarak ne kadar iddalı olduklarını bir kez daha göstermiş oldu.  Ülkemizde de MX4 modeliyle satışa başlayan son dönemin popüler firmalarından Çin'li Meizu daha bir çok pazarda yer almayı düşünüyor. 
 


meizu m1 note blue 710x411
Meizu M1 / © phonearane.com

Meizu M1 768x1280 çözünürlük, 5 inç ekran, 64-bit dört çekirdekli 1.5GHz MediaTek işlemci ile çalışmakta bunlara ek olarak 1 GB ram ve 8 GB dahili bellek , 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran M1 bakalım yakaladığı başarı grafiğini yükseltmeye devam edecek mi ? 

Meizum1
Meizu M1 / © phonearane.com

Siz Meizu M1 hakkında neler düşünüyorsunuz. ?

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Yasin Öz 13.Şub.2015 Link to comment

    Meizu, xiaomi, oppo vs bunlar türkiye'ye gelse satış rekorunun rekorunu kırarlar. Şahsen ben ilerde xiaomi redmi almak istiyorum (fiyat ve donanımından dolayı) ancak bunlar da çok fazla Apple özentisi. Mesela lenovo, huawei kendi çizgisini oluşturmuş markalar. Meizu, xiaomi gibi markaların da artık kendi çizgisini oluşturması gerekir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!