This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Meizu MX4'ün Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi

Aylar önce duyurulan ve pek çok pazarda büyük beğeni kazanan Meizu MX4, nihayet Meizu'nun Türkiye pazarına katılması ile ülkemizde satışa çıkıyor. İşte Meizu M4'ün fiyatı.

fdsfdf
MEIZU MX4 / © Shiftdelete

Son yıllarda yıllarda artık taklit cihazlardan ziyade, güçlü özelliklere sahip akıllı telefon modelleri ile karşımıza çıkan Çin'li üreticiler, artık farklı pazarlara da açılıyorlar.

Daha önce çeşitli ülkelerde akıllı telefonlarını satan Meizu'da Türkiyepazarına katılmaya hazırlanıyor.

İlk olarak MX4 modeli ile ülkemize katılacak olan Meizu, ilerleyen tarihlerde diğer modellerini de satışa sunacak.

43342432
MEIZU MX4 / © Shiftdelete

Meizu Türkiye Facebook sayfası tarafından paylaşılana göre 21 Ocaktarihinde yapılacak lansman ile satışa çıkacak olan MX4 modeli'nin fiyatı da belli oldu.

16 GB depolamalı cihazın gri renkli sürümü 999 TL fiyat ile, altın ve beyaz renkli sürümleri ise 1049 TL fiyat ile satışa sunulacak.

Güçlü özelliklerine kıyasla, özellikle vergilerin yüksekliğine rağmen uygun fiyatlı olan Meizu MX4'ün özelliklerine baktığımızda, bulunduğu fiyat seviyesinin çok üstünde olan 5.36 inç boyutta Full HD çözünürlüklü IPS LCD ekran ve 8 çekirdekli MediaTek MT6595 işlemci özellikleri dikkat çekiyor.

5445435
MEIZU MX4 / © Shiftdelete

 

Meizu'nun Flyme OS adını verdiği hafif ve kullanımı kolay arayüzle çalışanMeizu MX4, 2 GB RAM, 16 GB, 32 GB  ve 64 GB depolama seçeneklerine sahip. Ancak 32 GB ve 64 GB depolamalı sürümlerin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı, şimdilik açıklanmadı.

Ayrıca 20.7 megapiksel Sony yapımı çift tonlu led flaşa sahip kamera ve3100 mAh bataryaya sahip olan MX4, uygun fiyatı ile Türkiye pazarında büyük satış rakamları elde edebilir.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!