This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

Mesajlaşmanızı çok kolaylaştıracak 3 uygulama

Anlık mesajlaşma uygulamaları çoğumuzun telefonları için varsayılan mesajlaşmanın yerini alırken, Android kullanıcıları, gerek Android uygulamasıyla gerek Hangout ya da üçüncü parti uygulamalarıyla hala akıllı telefonlarında eski geleneksel SMS sistemini aşındırıyorlar. Fakat klasik mesajlaşma bazen aksayabiliyor. İşte Android’iniz için SMS işlevselliğini ciddi anlamda güçlendirecek 3 farklı uygulama. 

LV1A4830
Devir değişti, klasik mesajlaşma yöntemleri de... © AndroidPIT

Hangouts Widget

İlk olarak karşımıza XDA’deki dahilerin ürünü çıkıyor. Google‘ın 4.4 KitKat için geliştirdiği yeni mesajlaşma uygulaması hem tam ekran hem de boyutlandırılabilir uzantısı ile mesajlaşmanızı oldukça hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Bu küçük eklenti kolayca mesajlarınıza ulaşmanızı sağlarken aynı zamanda mesaj kutu uzantısını ister ana sayfanıza isterse de kilitli ekranınıza yerleştirebilirsiniz. Eklentiyi keyfinize göre boyutlandırabilir; aynı zamanda eklentide anında mesaj oluşturabilirsiniz. Temiz, hızlı ve kolay çalışır. XDA üzerinden orijinal APK versiyonunu ve koyu versiyonunu da indirebilirsiniz. 

AndroidPIT Hangouts Widget

Hangouts Widget sayesinde işler en başından beri olması gerektiği gibi işliyor. © AndroidPIT/RSen

SlideOver Messaging

Üçlünün ikinci uygulaması Sliding Messaging Pro isimli daha büyük bir projenin parçası olan SlideOver Messaging. Bu bedava uygulama hızlı, taşınabilir küçük bir baloncukla ekranınıza gelir. Bu baloncuk direkt sizin mesajlaşma uygulamanıza bağlanır ve siz ne yapıyorsanız yapın size mesaj gelmişse ekranda belirir. Mesajlaştığınız kişinin resmi mesaj geldiğinde baloncukta çıkar ve o sırada farklı bir uygulamada olsanız bile mesaja cevap verebilirsiniz.  Üstelik son üç mesajınıza da yukarıda kullanıcı fotoğraflarının bulunduğu pencereden kolayca erişebilirsiniz. Yani; temiz, kolay ve başarılı.

AndroidPIT SlideOver Messaging

Ekranınızda ne olursa olsun, SlideOver anlık mesajlarınızla belirecektir. © AndroidPIT/Klinker Apps

SlideOver Messaging Install on Google Play

 

Light Manager

Üçlemenin sonuncusu Light Manager adıyla sunulan bildirim özelleştirme LED göstergesi. Light Manager ile yeni mesaj için, sosyal medya bildirimi için, twitter güncellemesi için cevapsız arama için, e-posta için takvim için, hatırlatıcı için kısacası telefonunuzun yapabileceği her şey için farklı renkler oluşturabilirsiniz. LED bildirimleriyle özelleştirmenin en iyi yanı ise, yeni mesajlarda ekranınızın kilidini açmaya gerek duymamanız. Bataryanız için adeta bir kurtarıcı durumunda. Yakın gelecekte gereksiz telefon kontrolleri tarihe karışacağa benziyor. 

AndroidPIT Light Manager
O kadar çok renk seçeneği var ki... / © AndroidPIT/MC Koo
Light Manager - LED Settings Install on Google Play

Sizin mesajlaşma için bizimle paylaşabileceğiniz ipuçları ve diğer faydalı uygulamalarınız var mı? 

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!