This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye

Bazen konserdeki insanları alkış tutmaya veya dansta ritim yakalamaya çalışıyor fakat durumları tamamen biçare. Metronome Beats ritim duygunuzu geliştiren ve akıllı telefonlarında bir metronom tutmak isteyenler için ideal. Bu özellikle müzisyenler için faydalı olabilir.

Uygulamanın özelliklerini merak ediyorsanız incelemeyi okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2.3 3.6.1

Özellikler & Kullanım

Akıllı telefonlar için metronom uygulaması gerçekten düz özelliklere sahip bir uygulama. Biz ise Metronome Beats uygulamasını etkinlik ve basitlik kıstasları doğrultusunda değerlendirdik.

Uygulamanın kendisi oldukça küçük ve herhangi bir özel izne ihtiyaç duymuyor.

Ana özellik belli olduğu üzere zamanı saymak ve tempoya bağlı olarak özel bir ekranda ne kadar uyuştuğunu görmek. Eğer tempo tam tutmuyorsa + ve - tuşlarıyla değiştirebilirsiniz. Tempoyu yakalamanızın iki yolu var: İlki geleneksel bip sesi. Dilerseniz sesi kapatabilir ve sadece vuruşları gösteren grafiği açık tutabilirsiniz. Dilerseniz süreyi de yüzdelere indirgeyebilirsiniz ki bu da önemli değişiklikleri anında yapmanıza olanak sağlıyor.

Ayarlarda sinyalin türünü değiştirebilir ve tek ibrede kaç vuruş duymak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Böylelikle tıpkı geleneksel metronomlarda olduğu gibi tam, yarım ve çeyrek vuruşlar ayarlayabilirsiniz.

Özet

Metronome Beats bu tarz bir uygulamanın gerektirdiği tüm önemli özellikleri içinde barındırıyor. Pazardaki benzeri uygulamalardan çok daha iyi olmasa bile oldukça iyi yapılmış bir uygulama. Eğer basit bir metronom uygulaması arayışındaysanız bu işinizi görecek.

Ekran & Kontroller

Metronome Beats tüm gerekli özellikleri, tuşları ve ekran üstündeki kolay erişilebilen elementleri içinde barındıran kapsamlı bir uygulama.

Hız & İstikrar

Metronome Beats testlerimiz boyunca stabil bir şekilde çalıştı ve herhangi bir problemle karşılaşmadık.

Fiyat/Performans Oranı

 Metronome Beats Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamada reklam bannerları var fakat bunlar uygulamanın pro sürümünü indirilerek yok edilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye Metronome Beats - Daha iyi Akdeniz Akşamları çalabilesiniz diye

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!