This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ne düşündüğünüzü biliyoruz. “Kimin başka bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyacı var?” Arkadaşlarla mesajlaşmak zaten bugünlerde çok fazla seçenekten dolayı akıl karıştırıcı bir hal aldı. Ama iki eski Google çalışanı tarafından oluşturulan MightyText gerçek anlamda bir uygulama değil ve bu onu farklı kılan özelliklerinden biri.

İlk olarak Chrome’a eklenti olarak sunulan bu servis Android’i olan herkese Android aracılığıyla veya site aracılığıyla sınırsız mesaj atma ve alma olanağı sağlıyor. Masaüstünüzde mesaj attığınız insanların listesini görebilir ve klavyenizi kullanarak mesajlar gönderebilirsiniz. Servis mesajları sizin telefon numaranız üzerinden gönderdiği için alıcı kişinin uygulamayı indirmesine gerek kalmıyor ki bu da MightyText’i WhatsApp’a göre daha kullanılır kılıyor. Bu servis ayrıca tüm mesajlarınızı cep telefonunuzdan veya masaüstünüzden atılmış olmasına bakmazsızın genel sistemde kaydediyor.

MightyText bir uygulama olmadığı için attığınız mesaj MightyText’in kendi websitesine kaydediliyor. Uygulamayı indirdikten sonra tekrar açmaya gerek yok.

Peki burdaki olay ne? WhatsApp ve Viber’ın aksine, MightText mesajları wifi üzerinden göndermediği için sizin aylık smslerinizden yiyor. Bu bazıları için eksi bir yön olabilir. Ama şayet limitsiz sms’iniz varsa ortada bir problem yok. Ayrıca AirDroid’e sadece mesaj göndermenin dışındaki özellikleri bakımından oldukça benzer. Ama sadeliği arayanlar için MightyText harika.

Biz özellikle konuşmaları bilgisayar üzerinden yapmayı ve sonra cep telefonumuzdan konuşmaya devam etmeyi seviyoruz. Radikal...

Kaynak: Tech Crunch

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!