This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu

Oyunlardan zevk almak için illa Formula 1 arabasına sahip olmanıza gerek yok. Çünkü yarış oyunları birçok farklı oyuncuya hitap edebiliyor. Mini Motor Racing de bunlara iyi bir örnek teşkil ediyor.

Bu Android için yapılmış oyunun ayrıntılarını keşfetmek için bugünkü incelememize buyrun.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7.2 1.8.2

Özellikler & Kullanım

Mini Motor Racing'in ilk yüklemesi yaklaşık 199 MB yer kaplıyor yani güvenli bir WiFi ile bağlanmanız ve harici belleği düşük olmayan bir cihazla indirdiğinize emin olmanızı tavsiye ediyorum. Bu kadar fazla yer kaplamasının nedeni çok zengin grafiklere ve çok sayıda arabaya sahip olması.

Mini Motor Racing şehir, çöl, ormanlardaki pistlerde diğer araçlara karşı yarışabileceğiniz bir oyun. Oyunun ana modu farklı özellikleri olan aracınızı yarattığınız kariyer modu. Rengini de ayarlamanız mümkün. Her kazandığınız yarış sonrası yeni tekerlek ve Nitro (hız) satın almak üzere puan kazanıyorsunuz.

Oyuncular kendi arabalarını sürebilir ve iki farklı ligde yarışabilir; üçüncü lig 25.000 dolara eş oyun parasına erişildikten sonra açılıyor. Bu miktar gerçek para ile de elde edilebiliyor. Her yaış farklı pistlerden oluşuyor ve herbirini tamamladığınızda o etap için para kazanıoyorsunuz ve farklı araçları açıyorsunuz. Polis veya kilise arabası gibi değişik şeyler de açabilirsiniz.

Quick Race adlı bir mod daha var. Burda da kariyer modda açtığınız arabalara karşı yarışıyorsunuz. Multiplayer'da WiFi bağlantısıyla 4 kişiye kadar diğer insanlarla oynayabiliyorsunuz. 3G ile oynamak imkansız hale geliyor haliylen.

Pistler de diğer tüm modlardakilerle aynı. Virajlar ve uzun yollar mevcut, birkaç kez tur atıyorsunuz. Çevrede toplayabileceğiniz birçok bonus ve güç artırıcı var. 

Özet:

Mini Motor Racing kendi türündeki oyunlardan sıyrılmayı başarmış bir yarışı oyunu. Kariyer modu oldukça bağımlılık yapıcı ve multplayer modu sizin arkadaşlarınızla kıyasıya yarışmanıza olanak sağlıyor.

Ekran & Kontroller

Mini Motor Racing'in en ağır bastığı nokta grafikler. Kontroller ilk başta karışıkmış gibi gözüküyor fakat isteğe bağlı olarak ekranda bir gaz pedalıyla kontrol etmek üzere değiştirilebiliyor. Fakat ekranı oynatarak gaza basmak mümkün değil. Menü çok pratik tasarlanmış, menüye geçiş ve menüden çıkış son derece hızlı.

Hız & İstikrar

Mini Motor Racing tüm test boyunca çok iyi çalıştı ve herhangi bir istikrarsızlıkla karşılaşmadım. Oyun kendi kendine hiç kapanmadı ve beklendiği gibi çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Mini Motor Racing Google Play Store'dan 1 dolar karşılığında satın alınabilir. Oyunun kalitesine bakıldığında fiyat makul.

Ekran Görüntüleri:

Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu Mini Motor Racing - Oyuncak arabayla hız tutkusu

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!