This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Seanny (Moon+ Reader yazılımcısı) kendini bir kez daha aştı: Popüler eBook okuma uygulaması Moon+ Reader Pro’ya yeni güncellemeyle herkesin uzun zamandır beklediği PDF özelliği geldi.

(Kaynak: Google Play Store)

Herkesin beklediği ve sık sık sorduğu özellik: Moon+ Reader’ın pro-versiyonunda şimdi yeni güncellemeyle birlikte PDF formatını okuyabileceksiniz. Yazılımcısının gurur kaynağı: “Fastest PDF rendering in Android” - Android’de en hızlı okuyucu. Henüz test etme fırsatı bulamadık (ufak Android cihazlarımızda PDF datası kullanmıyoruz); ama Seany söylüyorsa bir bildiği vardır.

Bilmeyenler için: Moon+ Reader (bedava versiyonuna da ulaşabilirsiniz) en iyi eBook okuyucularından (bizim için EN iyisi) ki pek çok formatı (txt, html, epub, umd, fb2, chm, zip, pdf) okuyabiliyor ve pek çok kataloğa (Project Gutenberg, Izzys Public Domain Bibliothek, vb...) erişimi var ve farklı görünümlere, Gün-İçi ve Gece modları, okuma fontu, işaretleme, not alma, Dropbox’la senkranizasyon ve daha birçok özelliğe sahip. Bu arada belirtmemiz gerekir Seany olası problemlere hemen müdahele etmesiyle birlikte istek özellik varsa onları da eklemeye çalışıyor.

Google Play’de uygulamanın güncellemesi mevcut. Bizim android-marketimizde de kısa bir süre içinde mevcut hale gelecek.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!