This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Motorola'dan Çerçevesiz %100 Ekranlı Önyüze Sahip Telefon mu Geliyor?

Tek bir levha haline etrafında herhangi bir çerçeve olmayan %100 kullanılabilir bir telefon ekranı hayal edebilir miydiniz? Ön yüzünde ekrandan başka hiçbir şey olmayan bir telefon…Bloomberg üzerinde yayınlanan bir habere göre geçtiğimiz aylarda Google tarafından satın alınan Motorola 18 Eylül’de tam ekran bir telefonu piyasaya sürecek.

Motorola’nın içerisinde bulunduğumuz Eylül ayı içerisinde 3 farklı cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor. Firma yarın (5 Eylül) tarihinde Droid RAZR HD ve Droid RAZR M cihazlarını tanıtacak. Ardından Motorola içerisinde Intel donanımı bulunan ilk cihazını daha ileri bir tarihte teknoloji meraklılarının ilgisine sunacak. Bu yeni cihazın yeni bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Bloomberg’e göre ‘Let us take you to the edge’ yani sizi köşeye taşımamıza izin verin şeklinde dilimize çevirebileceğimiz slogana sahip olan bu yeni cihazın tanıtım etkinlğinde Motorola dünyanın ilk çerçevesiz telefonunu tanıtacak.

Bu tip bir haberin herhangi bir Android sitesi değil de Bloomberg gibi dünyanın en önemli ekonomi portallarından birisinin üzerinde yayınlanması gerçekten anlamlı. Bu aynı zamanda Pentagon’un en üst düzey teknoloji yöneticisini transfer ederek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Motorola’nın giderek artan popülaritesinin de bir gösteresi aynı zamanda.

Bu arada çerçevesiz bir telefonun nasıl gözükebileceği hakkında ipucu verebilecek bir fotoğrafı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.


 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!