This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Motorola'nın Droid RAZR HD Modeli'nin İlk Görüntüleri Sızdı

 

Motorola'nın Droid RAZR HD modelinin ilk görüntüleri piyasaya sızdı. Söylentilere göre Motorola’nın bu yeni modelinde 1.5GHz Snapdragon işlemci kullanılıyor olacak. Çok daha uzun pil ömrü vaad eden bu yeni modelde 1196x720p’lik ekran yer alıyor olacak. Elimize geçen, sizlerin de yukarıda gördüğünüz fotoğrafa dayanarak yeni modelde aynen orjinal RAZR’da kullanılan kauçuk ile güçlendirilmiş kasanın biraz daha kalınlaşmış olduğunu gözlemliyoruz. Bu şişkinleşme halinin nedenin muhtemelen daha dayanıklı ve de uzun ömürlü pil kullanılmasından kaynaklandığını düşünüyoruz.

Android kullanıcılarının aklına gelmesi çok olası bir soruya cevap arayalım. Acaba bundan yaklaşık bir ay once gerçekleşmiş olan Motorola ve Google evliliğinin bu yeni modele bir yansıması olmuş mudur ? Bizim görüşümüze göre hayır. Bu noktada Google ile işbirliği yapan Samsung’un Galaxy S3 ile bir karşılaştırmaya ne dersiniz? Yeniz RAZR modlinde kullanılan uzun ömürlü pil yeniliği rahatlıkla Samsung Galaxy S3’e rakip olabilir. Ayrıca Motorola'nın Droid RAZR HD’nin 1196x720p’lik ekran görüntüleme kapasitesi yine Samsung Galaxy S3’ün 1280x720p’lik gücüyle karşılaştırılabilir düzeyde. 1.5GHz Snapdragon işlemci ise Samsung Galaxy S3 ve HTC One X’e ciddi bir alternatif sunuyor. Yine söylentilere göre bu yeni cihaz içerisinde 13MP’lik bir kamera olacakmış.


Sonuç olarak yukarıda sizlerle paylaştıklarımız şu an itibariyle söylenti olmanın ötesine geçemiyor. Fotoğraflar da aslına bakarsanız bir noktaya kadar bir şeyler anlatabiliyorlar bizlere. Fakat her şey bir yana, 13MP’lik kamera söylentisi gerçekten çok heyecan veric

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!