This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 4 comments

[Video] Gizemli Motorola Telefon İnternete Sızdı

Hepimiz Motorola'nın X isimli üst seviye telefonunu beklerken Tayvan'lı site Tinhte'nin eline geçen Motorola telefon kafaları karıştırdı. Ekran görüntüleri ve videoyu haberimizde bulabilirsiniz.

Motorola Xt912a

Motorola'nın yeni X Phone'u için 12.5 milyar dolar civarında bir para harcadığı bir yana dursun Tinhte'nin eline geçen bu telefon hakkında ilk izlenimlerimiz bu telefonun X Phone olmadığı yönünde. 

Motorola Xt912a2
HTC kasaya benzemiş.

Atrix HD ve Droid RAZR'a göre daha sağlam gibi gözüken telefon HTC'yi de bir hayli andırıyor. Tasarım konusunda Motorola kendine has bir tarz yaratmayı her zaman başarmıştı fakat burada kendi çizgisinden uzaklaşarak HTC'ye yaklaşmış gibi.

Motorola Xt912a3
Biraz kalın gibi.

Genel olarak bu telefon 2013'te çıkan orta seviye telefonlardan daha iyi gibi gözükmüyor. Fakat yine de bu Motorola'nın yeni fikirlere açık olduğu ve onları hayata geçirdiğini gösteriyor.

Aşağıda Tayvanlıların eline geçen bu Motorola telefonun 4 dakikalık videosunu izleyebilirsiniz. Ha bu arada video Tayvanca(!). :) Cihaza bakmanız açısından yine de iyi (harici Youtube linki buradan):

(Fotoğraf hakları: tinhte)

Kaynak: Verge

2 Shares

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!