Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

[Video] Gizemli Motorola Telefon İnternete Sızdı

Gökhan G.
4

Hepimiz Motorola'nın X isimli üst seviye telefonunu beklerken Tayvan'lı site Tinhte'nin eline geçen Motorola telefon kafaları karıştırdı. Ekran görüntüleri ve videoyu haberimizde bulabilirsiniz.

Motorola Xt912a

Motorola'nın yeni X Phone'u için 12.5 milyar dolar civarında bir para harcadığı bir yana dursun Tinhte'nin eline geçen bu telefon hakkında ilk izlenimlerimiz bu telefonun X Phone olmadığı yönünde. 

Motorola Xt912a2
HTC kasaya benzemiş.

Atrix HD ve Droid RAZR'a göre daha sağlam gibi gözüken telefon HTC'yi de bir hayli andırıyor. Tasarım konusunda Motorola kendine has bir tarz yaratmayı her zaman başarmıştı fakat burada kendi çizgisinden uzaklaşarak HTC'ye yaklaşmış gibi.

Motorola Xt912a3
Biraz kalın gibi.

Genel olarak bu telefon 2013'te çıkan orta seviye telefonlardan daha iyi gibi gözükmüyor. Fakat yine de bu Motorola'nın yeni fikirlere açık olduğu ve onları hayata geçirdiğini gösteriyor.

Aşağıda Tayvanlıların eline geçen bu Motorola telefonun 4 dakikalık videosunu izleyebilirsiniz. Ha bu arada video Tayvanca(!). :) Cihaza bakmanız açısından yine de iyi (harici Youtube linki buradan):

(Fotoğraf hakları: tinhte)

İlgili konular

Yorumlar

Yeni yorum yaz:
 • serdar gvn 13.Mar.2013 Link

  nexus 4bundan çok daha şık

  0
 • Araz 13.Mar.2013 Link

  Hmm, bu Motorolanı ayağa kaldırmaz; tam aksi terin dibine sokar. Sırada hakketen güzel bi şey olmalı.

  0
 • Gökhan G. 13.Mar.2013 Link

  Aynen. Motorola'dan bir sonraki Nexus'u veya ona benzer bir şey bekliyorum. Yani gerçekten iyi bir şey bekliyorum bu dedikleri X Phone olamaz..

  0
 • murat mumcu 13.Mar.2013 Link

  beklentinin altında, eğer cihaz bu ise.

  0