This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Motorola X Phone: AnTuTu Performans Testi Sonuçları Yayınlandı (Mı)?

Önümüzdeki yaz aylarında gelmesine kesin gözle bakılan Motorola'nın esrarengiz X-Phone'una ait olduğu iddia edilen AnTuTu Benchmark test sonuçları japon teknoloji bloğu Ameblo üzerinden sızdırıldı. 

x Phone Farben Logo
© AndroidPIT

Japon teknoloji bloğu üzerinden yayınlanan AnTuTu performans test sonucu ekran görüntüsünde yer alan cihazın adı Japonca ''Obake'' olarak belirtilmiş. Bu kelimenin anlamının ''Hayalet'' olması teste konu olan cihazın üzerinde uzun zamandır spekülasyon yapılan Motorola'nın X Phone'u olduğu şüphelerini arttırdı. 

Habere konu olan AnTuTu test sonuçlarında X Phone olduğu iddia edilen telefonun 1.8218 puan aldığı dikkat çekiyor. Haberi yayınlayan Ameblo isimli japon teknoloji bloğunun iddialarına göre X Phone içerisinde Android 4.2.2 işletim sistemi yer alan 1.7 Ghz'lık bir Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemcili cihaz olacak.

Antutu
Obake, Hayalet X Phone? / © AnTuTu

AnTuTu testleri her ne kadar suistimale açık olsalar da piyasaya çıkacak cihazlar hakkında bizlere bilgi verebiliyorlar. Bakalım Google tarafından satın alınan ve kurumsal olarak büyük bir yapılandırmaya giden Motorola'nın 2013'e damgasını vuracağı iddia edilen X Phone ne zaman tanıtalacak.

motorola xt1055 benchmark x phone
Motorola X Phone'a ait olabileceği iddia edilen başka bir AnTuTu test sonucu Motorola XT1055 cihaz kod adı ile daha önce değişik kaynaklar üzerinden sızdırılmıştı. / © AnTuTu

Motorola X Phone hakkındaki beklentilerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

Vasıtasıyla Android Authorithy Kaynak: Ameblo

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!