This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 1 Comment

Motorola X Phone: Üretimi Resmen Onaylandı

Üzerinde uzun zamandır konuşulan Motorola X Phone telefonu Amerikalı firmanın CEO'su Dennis Woodside tarafından canlı yayını yapılan bir TV programında onaylandı. Geçtiğimiz yıl Google tarafından satın alınan Motorola'nın tepe ismi firmanın artık yenilikçi cihazlar üreterek  kabuk değiştireceğini söyledi. 

x Phone Farben Logo
© AndroidPIT

Ülkemizde pek tutulmayan bir marka olan Motorola'nın son telefonu Moto X'in tamamiyle Amerikan üretimi olması ve de ilk etapta dünyanın en büyük akıllı telefon piyasası olan olan Amerika Birleşik Devletleri'nde satılması bekleniyor. Bu anlamda Motorola'nın Apple'ın iPhone ve iPad ürünlerindeki üretim stratejisini benimsemesi durumu söz konusu.

motorola xt1058 skizze
Moto X'in böyle olabileceği iddia edildi © FCC/Tinhte.vn

Yukarıda ve aşağıda yer alan fotoğraflarda ayrı ayrı Moto X'e ait olduğu iddiasında olan sızıntı haberlerden yapılmış alıntıları görmektesiniz.  Firmanın CEO'sunun dün verdiği bir demeç ile gelişi kesinleşen yeni cihaz hakkında şu an için herhangi kesinleşen bir bilgi bulunmuyor.

motorola google android
Kesinlikle resmi olmayan onlarca Moto X sızıntısından gerçekçi bulduklarımdan bir tanesi /  © Tinhte

Moto X hakkında kaynayan dedikodu kazanında ise cihazın 720 p gücünde 4.65 piksellik bir ekrana sahip olacağı, 2 GB sistem RAM'i ve Snapdragon S4 işlemci ile geleceği söylentileri var. Pil ömrü anlamında oldukça iddialı bir marka olma özelliğine sahip Motorola'nın yeni Moto X'de en az 2200 mAh'lık pil gücüne sahip olması bekleniyor.

Yeni Moto X'in aynı zamanda Google Glass ile başlayacak olan giyilebilir teknolojilere özel bir takım yeniliklerle gelmesi bekleniyor.

Vasıtasıyla Android Authority Kaynak: The Next Web

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!