This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Motorola Xoom’a (WiFi) Android Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

Android 4.1 güncellemesinin Galaxy Nexus ve Nexus S için yavaş yavaş yayılmaya başlamasıyla bu Google tecrübesini yaşayamayan ve sahiplerini endişeli bekleyişte bırakan tek cihaz Motorola Xoom kaldı. Ama görünen o ki beklemeyiş sona erebilir çünkü Google Motorola Xoom için güncellemeyi devreye sokuyor.

Bir yan güncelleme yakın zaman önce yayınlandı ve Salı günü kullanıcılar tabletlerinde güncellemeyi gördüler.Güncelleme (sadece wifi versiyonu için) Nexus 7 için olanınkinin aynısı ve Xoom tabletlerde 4.1.1 JRO03D şeklinde gözüküyor.

Beklemek istemeyenler için bazılarının başarılı bir şekilde manual olarak indirip yükleyebildikleri bazı siteler var ama size resmi güncelleme çıkana kadar bekleminizi öneririz çünkü manual versiyonu bazı sorunlara yol açabilir.

Böylelikle Motorola Xoom, Nexus S ve Galaxy Nexus, hepsi birlikte Android 4.1 güncellemesi görmüş oluyor. Kafadaki soru işareti ise Google ile çalışmayan chazlar ne zaman güncelleme görecek.Umarız çok uzun zaman beklemek zorunda kalmayız.

Xoom’unuza güncelleme geldiğinde bize haber verin ve Jelly Bean hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşın!

Resim: android4rt.com
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!