This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Yoldasınız, trende veya otobüstesiniz ve tek yapmak istediğiniz şey kendinize bir boşluk yaratmak ve bazı favori parçalarınızı dinlemek. Kulaklıklarınızı kulağınıza yerleştirin, arkanıza yaslanın, gevşeyin ve müziğin ruhunuzu yıkamasına izin verin. Keşke bas sesler uygun çıksaydı... İyi bir equalizer arayışındaysanız Music Volume EQ incelememize bir göz atın ve Android cihazınızdaki ses kalitesini artırıp artırmadığını öğrenin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.02 3.31

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.2.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Arayış: En sevdiğim sanatçıları dinliyorum ve bas efektini doğru şekilde alamıyorum. Gömülü gelen equalizer çok işe yaramıyor peki Music Volume EQ işimi görür mü?

Uygulama şarkı indirmiyor ve istediği izinleri yerinde buldum. O yüzden direktman uygulamayı yükledim. Music Volume EQ şaşası olmayan hoş ufak bir uygulama. Gardımı indirmeme neden olan özellik ise sürekli ekranda widget olarak açık olan mixing table penceresi.

Mixing table 5-bant equalizerından ve ses şiddeti ayarlarından oluşuyor. Bir parça çaldığında EQ aynı anda başlıyor ve uygulama aracılığıyla sesi değiştiriyor. 5-bant equalizer bazı frekansları minimize edebilir veya ön plana çıkarabilir. Ve eğer siz de bir müzik snobuysanız bunu takdir edeceksiniz. Daha fazla seçenek: Bass boost ve virtualizer. Ve son olarak bazı örnek kalıplar da mevcut fakat beni çok çekmedi. Kullanıcıların samplelarını kaydetmesi için bir seçenek malesef yok.

Özet:

Music Volume EQ uygulamasının büyük bir potansyeli var fakat olgunluk seviyesine gelmiş bir uygulama değil. Daha fazla özellik ve daha iyi samplelar bu uygulamayı Android equalizerın önünde şaha kaldırırdı. Music Volume EQ şüphesiz hoş bir equalizer bu nedenle geliştiricilerin üzerinde çalışmasını umuyorum.

Ekran & Kontroller

Music Volume EQ kontrollerine alışmak biraz zamanımı aldı. Kontrollerin zor olmasından kaynaklı bir şey değil. Equalizer halihazırdaki pencereden açılıyor. Yani uygulama açıkken onu herhangi bir yere oynatamıyor, telefonun diğer özellikleriyle oynayamıyorsunuz. Equalizerı bu nedenle biraz can sıkıcı buldum ve bu sorunu çözecek bir widget olmasını dilerdim. Şu anki widget daha çok bir link gibi ve gerçek bir işlevselliği yok.

Hız & İstikrar

Music Volume EQ iyi bir performans sergiledi ve herhangi bir sorun çıkartmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Music Volume EQ bedava ve App Center'dan indirilebilir. Kullanım boyunca çıkan reklamlar da dürüst olmam gerekirse beni rahatsız etti. Reklam kutusunu yanlışlıkla birkaç defa tıkladım.

Ekran Görüntüleri:

Music Volume EQ Music Volume EQ Music Volume EQ Music Volume EQ
1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!