This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Daha etkileyici canlı duvar kağıtları için Muzei eklentileri

Geçtiğimiz dönemde özellikle sanata ilgi duyan Android kullanıcılarının hoşuna gidebilecek canlı duvar kağıdı Muzei’den bahsetmiştik. Muzei her gün getirdiği yeni duvar kağıtları ile telefonunuza daha sofistike bir görünüm katarken aynı zamanda size de duvar kağıdı üzerinde oynamalar yapma imkanı tanıyor. Muzei çok genç bir uygulama olsa da şimdiden çok popüler oldu. Uygulamayı indirenlere bir iyi haber daha var. İşte uygulamayı daha renkli bir hale getirecek olan farklı eklenti paketleri…

muzei nexus 5 teaser
© AndroidPIT

APOD Muzei

Uzaya ilginiz varsa bu eklentiyi seveceksiniz. NASA’nın diğer galaksileri ya da uzayı gösteren ‘günün astronomi fotoğrafı’ Muzei ile ekranınıza geliyor.

APOD Muzei Install on Google Play

Muzei - Tumblr Photos

Tumblr, Yahoo tarafından satın alınan bir blog ve inanılmaz bir görsel kaynak. Muzei, bu ekleti sayesinde her gün bu kaynaktan sizin zevkinize göre duvar kağıtları seçebiliyor.

Muzei - Tumblr Photos Install on Google Play

Muzei Reddit

Haber ve eğlence platformu olan Reddit üzerinde her gün binlerce fotoğraf paylaşılmakta. Bu eklenti onları Reddit üzerinden edinip telefonunuza uygulamanıza yardımcı oluyor.

Muzei - Reddit Install on Google Play

Flickr for Muzei

Bir Yahoo servisi olan Flickr üzerindeki on binlerce fotoğraftan beğendikleriniz seçin ve arka plan olarak kullanın.

Flickr for muzei Install on Google Play

Uygulamanın yaratıcısı Roman Nurik, DashClock başarısından sonra şimdi de Muzei ile Google Play Store’da fırtına gibi esiyor. Doğruyu söylemek gerekirse bu tür eklentilerle uygulamayı renklendirmek de hiç fena bir fikir olmamış.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!