This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Etkileyici ve ücretsiz canlı duvar kağıtları için Muzei Live Wallpaper

Doğru duvar kağıdını bulabilmek için bazen çok fazla efor sarf ediyoruz. Canlı duvar kağıtlarında ise kişisel zevk ve üzerinde yapabileceğimiz oynamaların çeşitliliği ön plana çıkıyor. Eğer sanatsal ve sofistike bir görünüm arıyorsanız Dashclock geliştiricisinde keyifli bir uyguluma sizleri bekliyor. Muzei, sanat severler ve iyi bir duvar kağıdı arayanlar için iyi bir tercih.

muzei nexus 5 teaser
© AndroidPIT

Muzei kelimesi Rusça’da müze anlamına gelmekte ve uygulamayı tanımlamak için çok doğru bir sözcük. Canlı duvar kağıdı uygulaması, Android cihazınızda her gün farklı bir sanat eseri gösteriyor ve bu da telefonunuzun genel görünümünü pozitif yönde etkiliyor. Resim üzerinden renkleri ve netlik ayarlarıyla oynayarak kendinize göre ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Daha sonra ekrana iki kere dokunarak çalışmanın son haline bakar ve ardından ekranınıza koyabilirsiniz.

muzei wallpaper homescreen infos
 © AndroidPIT

Sanat eserlerinden çok hoşlanmayanlar da düşünülmüş. Muzei, size kendi galerinizden de resim ya da fotoğraf seçme imkanı sunuyor. Ayarlar üzerinden yine seçtiğiniz görselin özelliklerinizi kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

muzei wallpaper einstellungen
© AndroidPIT

Uygulamaya Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz ve tamamen ücretsiz.

Muzei Live Wallpaper Install on Google Play

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!