This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 4 comments

MWC 2013'ün En İyileri: Asus Padfone,Xperia Tablet Z,Galaxy Note 8

Dün (27.02.2013) sona eren MWC 2013 Etkinliği'nde tanıtılan cihazlar içerisinden AndroidPIT editörlerinin seçtiklerini etkinlik sırasında haber portalımızda yer alan fotoğraf ve yazıların linkleriyle derledik. İşte birbirinden farklı ürünlerin tanıtıldığı hareketli bir haftanın özeti.

5.Numara: Xperia Tablet Z

Japon elektronik devi Sony akıllı telefon segmentindeki Xperia Z hamlesini tablet bilgisayar segmentine Xperia Tablet Z ile taşıdı. Sony Xperia Tablet Z'nin detaylı inceleme videosunun da yer aldığı yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 


Sony Xperia Tablet Z

4.Numara: Huawei Ascend P2

Üstün özellikleri ile ön plana çıkan yeni nesil Huawei Ascend P2 dünyanın en ince boyutlara sahip akıllı telefonlarından. Aynı zamanda yeni Ascend P2'nin dünyanın en hızlı LTE bağlantı yeteneğine sahip olan telefon olduğu da firmanın öne çıkardığı sloganlarda. Huawei Ascend P2 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.


Huawei Ascend P2

3.Numara: YotaPhone

MWC 2013 etkinliğinin en dikkat çekici ürünlerinden bir tanesi tamamiyle Rus yapımı olan çift ekranlı Yota marka akıllı telefon oldu. Etkinliği yakından takip eden AndroidPIT editörleri bu ilginç cihazı inceleme fırsatı buldular. Önümüzdeki aylar içerisinde ülkemize de giriş yapacağını düşündüğüm bu cihazın fotoğraflarını, teknik özelliklerini ve de Türkçe inceleme videsounu bu link üzerinde yer alan haberimizde bulabilirsiniz.


Çift ekranlı YotaPhone

2.Numara: Asus Padfone ve Fonepad

Tayvanlı teknoloji devi Asus, tablet ve akıllı telefon deneyimini bir arada sunmakta olan muhteşem PadFone konseptinin son ürünü olan PadFone Infinity'i tanıttı. Firma bu sansasyonel cihaza ilaveten el yakmayan 7 inçlik tablet bilgisayar Fonepad'i de görücüye çıkardı. Her iki cihaz hakkında da detaylı bilgi almak için burayı tıklayınız.


Asus PadFone Infinity / (c) AndroidPIT

1. Numara: Samsung Galaxy Note 8

MWC 2013'ün bomba cihazı Galaxy Note 8'i inceleme fırsatı bulduk. AndroidPIT editörlerinin elinde can bulan Samsung'un 8 inçlik yeni tablet bilgisayarının ilk görüntülerini Türkçe dublaj ile bu link altında bulabilirsiniz.


Samsung Galaxy Note 8

 

Fotoğraflar: AndroidPIT

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!