This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bugün büyük gün, birçok telefonun üreticisinin bir araya geldiği, teknolojik ürünlerin tanıtılacağı ve dünyanın gözünün üstünde olduğu MWC 2015 etkinliğinin başlangıç günü.  Bu etkinlikte kimler ne tanıtacak hepsini dört gözle bekleyenlerdenseniz o zaman bu haberimizi kaçırmayın.
 

androidpit mwc 2015 teaser
MWC 2015 Barcelona / © ANDROIDPIT

Samsung'un daha çok ön plana çıkacağını düşündüğümüz bu etkinlikte, yeni amiral gemisi Galaxy S serisinin en yeni üyesi olan Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'yi tanıtacak. Özellikleri ve yeni tasarımı ile bir çok kesime hitap eden Samsung bakalım S6 serisinde ne gibi yenilikler sunacak. 

Samsung tanıtımlara aslında sosyal medya üzerinden başlamıştı. Çeşitli ipuçlarını barındırdığı videolarını sitemiz üzerinden sizlere duyurmuştuk. Siz yine tekrar seyretmek isterseniz. aşağıda ki linkleri sırası ile takip edebilirsiniz.

Samsung'dan Galaxy için yeni video ​

Samsung yeni bir Galaxy S6 tanıtımı yayınladı  

Samsung, Galaxy S6 için 3. videoyu yayınladı  

Son olarak bugün yotube üzerinden bir kullanıcının paylaştığı Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'nin videosu.HTC One M9 ile etkinliğe katılacak

HTC

'nin de boy göstereceği bu etkinlikte yeni amiral gemisi HTC One M9'u tanıtmasını bekliyoruz. Tasarım olarak bir önceki M8 modelinden pek uzaklaşmayan HTC özellikleri ile rakipleri ile yarışmayı planlıyor. HTC One M9'da da parmak izi okuyucu kullanmayan bir anlayış ne kadar kabul edilir açıkcası anlamış değilim. Umarım M10 serisinde bu özelliği getirir. Android denince akla gelen ilk marka olan HTC bu özelliği hala neden kullanmıyor merak konusu.

htc one m9 video2
HTC One M9 / © HTC

HTC One M9 daha çok kamera performansı ile ön plana çıkacak gibi. Yayınladığı videoda ise bir nevi bunu doğrular nitelikte.Siz bu etkinlikten neler bekliyorsunuz ? 
 
1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!