This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Dünya Mobil Kongresi ile ilgili her gün yeni haberler çıkarken şimdi de Sony’nin Xperia Z4 ile bu fuarda bir sürpriz gerçekleştirebileceği iddia ediliyor.

Sony Xperia Z4
© Sony

Xperiablog haberine göre Sony’nin son amiral gemisiyle tanışmamıza daha çok var. Geçen yıl aynı fuarda Xperia Z2 ile tanıştığımız düşünülünce mantığımız bize de aynı şeyi söylüyor. Fakat bir diğer gerçek ise Sony’nin Xperia Z4 için bu yıl piyasaya sunulacak tek amiral gemisi olacağını duyurması. Böyle düşünülünce Xperia Z4 için MWC 2015’ten daha iyi bir zaman düşünülemez.

Sony Pictures Xperia Z4 email leak 3
Sızıntılardan Xperia Z4 iddia edilen görüntüler / © Gizmodo

Diğer gerçek ise Sony’nin mobil departmanının zor günler geçirdiği ve bu buhranın içinden Xperia Z4 ile çıkmaya çalışacağı. Önümüzde bu etken dururken yine de Sony’nin yılın üçüncü çeyreğinde cihazı çıkarma ihtimali gerçekten kafa karıştırıcı? Cihaz teknik özellikler olarak Samsung Galaxy S6’dan daha iyi olabilecek mi? Ya da fiyat olarak onlardan daha mı ucuz olarak öne geçecekler? Bunlar hep soru işaretleri.

Samsung’un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile HTC’nin de One(M9) / Hima ile şov yapmak için hazırlandığı organizasyonda Sony’nin bu denli sönük kalacak olması Japon teknoloji devine ne kadar fayda sağlayacak göreceğiz.

 

Kaynak: Xperia Blog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!