This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

MX Player artık tüm video formatlarını destekliyor

Android platformunun en iyi video oynatıcılarından MX Player son güncellemesiyle beraber tüm video formatlarını destekleyebiliyor. 1.7.37 sürüme yükselen uygulama
3gp, avi, divx, f4v, flv, mkv, mp4, mpeg, mov, vob, wmv, webm, xvid gibi desteklediği codeclere eksik kalanları da eklereyek tüm codec türlerine sahip videoları izleyebilmenize olanak tanıyor.

mx player artik tum video formatlarini destekliyor 705x290
© Mx Player

Basit ve sade arayüzüyle rahat bir kullanım sağlayan uygulamada tam codec desteği almak için ücretsiz codec paketlerini seçmeniz gerekebiliyor. Kod çözücü ayarlarındanda bazı değişiklikler yapabilmenize de olanak tanıyan uygulama bu tarz tüm özellikleriyle en çok tercih edilen uygulamalardan biri oluyor.

MX Player Pro 3
© Mx Player

Türkçe dahil birçok altyazı dilini de destekleyen uygulama .sub .srt ve diğer altyazı formatlarını da destekleyerek altyazı sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Özellikle büyük ekranlı telefonlarda güzel bir video/film izleme keyfi sunan MX Player'ın ücretsiz ve ücretli iki versiyonu bulunuyor. Kısa süre önceWindows Phone platformuna da gelen uygulama WP kullanıcıları için de bu hoş uygulamayı kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

Yükleme ve güncellemek isteyenler için altta linkini veriyorum..

Mx Player

Kaynak: Webtekno

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!