This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google, Windows Phone'u hiç desteklemiyor ve Windows Phone için hiç uygulama geliştirmiyor olsa da, Microsoft Android'in başarısından ve geniş kullanıcı kitlesinden faydalanmayı biliyor.

00 1423997988

Next Lock Screen / © Microsoft

Öyle ki Microsoft'un Garage geliştirici ekibi, geçtiğimiz aylarda Androidcihazlar için Next Lock Screen adlı kilit ekranı uygulamasını duyurmuştu.

Hem görsel açıdan, hem de kullanışlılık açısından başarılı olan kilit ekranı uygulaması, aylardır pek çok güncelleme aldı.

Ancak kısa süre önce Next Lock Screen uygulamasına gelengüncelleme, Next Lock Screen'e PIN kodu kilidi özelliği eklendi.

Bu şekilde Next Lock Screen kullanıcıları, sadece rakamlar kullanarak kilit ekranlarının güvenliklerini sağlayabilecekler.

Halen gelişimi devam eden Next Lock Screen, bildirim göstermesi, stabilçalışması, kullanımı kolay olması ve başarılı görünümü ile tercih edebileceğiniz en iyi kilit ekranı uygulamalarından biri.

6.7 MB boyutu ile Android cihazlarda çok yer kaplamayan Next Lock Screen, Android 4.0 ve üzeri bulunan cihazlarda kullanılabiliyor.

 

Next Lock Screen uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!