This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google Play'de Satışa Çıkan Nexus 4 Aksesuarları Yakında Türkiye'de

Google'ın geçtiğimiz Kasım Ayı'nda tanıtmış olduğu ve bir süredir ülkemizde de satılmakta olan Nexus 4'e özel olarak geliştirilen aksesuarları Avrupa ve Amerika'da Google Play üzerinden satışa sunuldu. Nexus 4'e özel olarak geliştirilen kablosuz şarj ünitesi, kulaklık, şarj aleti ve plastik koruyucuları yakında Türkiye'de de görebiliriz.

nexus 4
​(c) Google

LG tarafından üretilen Nexus 4'ün yeni aksesuarları arasına en ilgi çekici olanı hiç şüphesiz ki cihazın kablosuz olarak şarj olabilmesini sağlayan mıknatıslı şarj ünitesi. Nexus 4'ü çok daha özel kılacak olan bu ünite an itibariyle sadece Kuzey Amerika ülkeleri ABD ve Kanada'da sipariş verilebiliyor. Cihazın satış fiyatı ise 60$ yani yaklaşık olarak 108 TL.

stecker nexus4
Kablosuz şarj ünitesi Nexus 4'ü daha da özel kılan en ilginç aksesuar / © Google

Google Play üzerinden satışa sunulan aksesuarlar içerisinde ikinci sırada LG tarafından üretilen kulaklıklar var. Nexus 4'e özel olarak üretilen kulaklıkların fiyatı 19.99 EUR yani yaklaşık olarak 37 TL.

 

nexus4 kopfhoerer
Orijinal Nexus 4 kulaklıkları / © Google

Micro-USB kabloları her ne kadar ufak detaylar olarak görülseler de özellikle rootlama ve cutom ROM yükleme işlemlerinde insanın başına iş açabiliyorlar. Nexus 4'e özel olarak geliştirilen micro USB kabloların Google Play üzerindeki satış fiyatı 9.99 EUR yani yaklaşık olarak 23 TL civarında.

stecker nexus44
Orijinal Nexus 4 micro USB kablosu ve adaptör aparatı / © Google© Google

Nexus 4'e özel geliştirilen plastik koruyucu ise yüksek fiyatı ile dikkat çekiyor. Cihazın kasasnı saran dayanıklı platikten elde edilen korucunun fiyatı Google Play Avrupa üzerinde 19.99 EUR yani bizim para birimimiz ile yaklaşık olarak 46 TL.

bumber nexus4
Nexus 4'E özel geliştirilen koruma kılıfı yüksek fiyatı ile dikkat çekiyor / © Google

Yukarıda sayılan Nexus 4 aksesuarlarını kısa bir zaman sonra ülkemizdeki teknoloji marketlerinde de bulmak mümkün olacaktır. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!