This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 9 comments

Nexus 4 için Android 4.4 güncellemesi resmen başladı

Nexus 4 sahiplerinin uzun zamandır beklediği haber nihayet geldi. Google'ın tabletleri Nexus 7 ve Nexus 10'dan bir hafta sonra, şirket popüler cihazı Nexus 4'te de Android'in yeni sürümü olan Android 4.4 KitKat'ın dağıtımına başlarken, Nexus 4 sahiplerinden güncellemeyi aldıklarına dair ilk haberler de bugün itibarıyla forumlarda dikkat çekiyor. 

Nexus 5 covers
Farbenfroh: Im Play Store gibt es ab sofort Schutzhüllen für das Nexus 5. / © Google/AndroidPIT

Geçtiğimiz Cuma KitKat'ın Nexus serisi için düşünülen sistem resimlerinin basına sızmasının ardından, bugün itibarıyla teknoloji sitesi Android Central'in forumunda güncellemeyi manuel olarak değil normal dağıtım yoluyla alan ilk Nexus 4 kullanıcılarından haberler gelmeye başladı. 238,9 Megabyte büyüklüğünde olan güncelleme paketi böylece bazı telefonlara gelirken, tüm Nexus 4 kullanıcılarının güncellemeye kavuşması biraz zaman alacak. 

Nexus 5 kılıfları da satışta

Diğer yandan henüz ülkemize gelmemiş olsa da Nexus serisinin yeni ccihazı Nexus 5 için de bir dizi yepyeni koruyucu kılıf Play Store üzerinden satışa sunuldu. Siyah, sarı, gri ve kırmızı renklerden gelen Nexus 5 kılıfları şu anda Avrupa'da 29,99 Euro fiyatla satışa sunulurken, QuickCover adı verilen ve siyah ile beyaz renklerde olan kılıfların Avrupa fiyatı 39,99 Euro. 

9 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!