This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Nexus 4 sahipleri dikkat: İşte Android 4.4 KitKat linkleri!

Nexus 4 sahipleri heyecanla birkaç gün önce resmen dağıtılmaya başlayan Android 4.4 güncellemesini beklerken, sabrının sonuna gelmiş olan kullanıcıların imdadına her zaman olduğu gibi "XDA Developers" forumunda teknoloji delileri yetişti. 

lg nexus 4 kitkat
© AndroidPIT

Dünyanın en büyük teknoloji forumlarından biri olan XDA Developers'da bugünden itibaren konuya hakim olmayan kullanıcıların da işine yarayabilecek indirme linkleri verilmeye başlandı. Bu dosyaları telefonunuza indirdikten sonra Android 4.4'ü tamamıyla manuel olarak cihazınıza kurabiliyorsunuz. 

Ancak dün yaptığımız haberde de değindiğimiz gibi bunun gibi durumlarda bizim tavsiyemiz bekleyip zaten en geç bir kaç hafta içinde telefonunuza erişecek olan güncellemeyi almanız. Söz konusu linklerdeki dosyaları indirip işlemi kendiniz gerçekleştireceksiniz, belli bir risk aldığınızı ve AndroidPIT'in herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini yeniden hatırlatmak isteriz. 

Biliyoruz, bazılarınız o kadar uzun zamandır bekliyordu ki bu güncellemeyi, bu uyarılara da kulak asmayacaktır. İşte o Nexus 4 sahipleri için ilgili linklerin bulunduğu forum sayfası (ne yazık ki İngilizce). 
 

Vasıtasıyla Android Authority Kaynak: XDA-Developers

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!