This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Geçen hafta Nexus 4'ün Turkcell ile geldiğini size bildirmiştik. Bugün ise Nexus 4'ün aynı fiyattan (1399 TL) Teknosa'da satılmaya başlandığını gördük. Zira Turkcell'in Nexus 4 stoklarında sıkıntı yaşadığını ve stokların tükendiği duyumlarını göz önünde bulundurursak Teknosa Türk tüketiciye kalan şimdilik tek seçenek.

Nexus 4 taksit seçenekleriyle Teknosa'da

Bu sefer de başka bir dev Türk şirketi Nexus 4'ü Türkiye'ye getirenler kervanına katıldı. Yine Turkcell'dekiyle aynı olarak "Ücretsiz Kargo" seçeneği mevcut. Burada asıl dikkatimi çeken şey ise sizin de gördüğünüz gibi fiyat farkı olmaksızın 12 ay taksit seçeneği oldu. Halbuki Turkcell'in tüketiciyle paylaştığı Nexus 4 afişinde taksit seçenekleri hanesi boş. Yani uzun lafın kısası: Türkiye'de Nexus 4'ü 12 ay taksitle ayda  116 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Teknosa'daki Nexus 4 sayfasına burayı tıklayarak gidebilirsiniz.

Nexus 4 ile ilgili dünyadaki diğer gelişmeler:

Türkiye, Nexus 4, Turkcell, Teknosa... Tüm bunları bir kenara bırakıp dünyadaki Nexus 4 gelişmelerine bakacak olursak ilk olarak Nexus 4'ün Avrupa'daki Play Store satış sayfasında "Tükendi" (sold out) ibaresinin yerine "Şu anda mevcut değil"e (currently unavailable) çevrilmesi dikkat çekici. Bu tüketiciye yeni stokların çok yakın zamanda geleceğine bir mesaj niteliğinde.

Daha da önemlisi yeni gelecek Nexus 4'lerin yeni sürümler olacağı ve cihazın bir takım donanımsal iyileştirmelerle geleceği söyleniyor. Bunlardan en önemlisi kamera lensini koruyan camın değiştirildiği yönünde. Bu doğruysa cihazın çektiği fotoğrafların kalitesi daha iyi olacak. Bunun dışında bazı kullanıcıların şikayet ettiği cihazdan gelen garip seslerin önüne geçildiği ve geliştirilmiş yeni ekranın daha az pil tüketeceği şeklinde de dedikodular dönüyor.

Önceden de söylediğimiz gibi Nexus 4 ile ilgili son dakika haberlerini sizinle paylaşmaya devam edeceğiz!

(Fotoğraf hakları: Teknosa)

Kaynak: teknosa

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Araz 29.Oca.2013 Link to comment

    İyiymis :)

  • Taksit olmasi fiyatin boyutunu unutturur.Fiyatin yukdlsek olmasi avrupada stoklarin tukenmesinden olabilir.İlk defa bir google telefonu bu kadar pahali ama ne yapalim.Milletimiz bu kadar parayi buna verecegime s3 alirim daha iyi diyeceklerdir

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!