This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Nexus 5'e bahar geliyor: 6 yeni renk takviyesi gelebilir!

Google ismiyle çıkan, LG firmasının ürettiği Nexus 5'ler bütün dünyada oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Piyasanın en güçlü cihazı olmasada sunduğu performans/fiyat oranı ve stok Androidle gelmesiyle rakiplerine adeta toz yutturuyor. Google (ve LG) bununla da yetinmeyerek Nexus 5'e yeni renkler ekleyerek albenisini daha da artırmak istiyor!

Nexus 5 Blue
© Phonearena

Her ne kadar siyah ve beyaz renkler elegant ve şık dursa da artık içten içe bu renklerden (aslında renksizlikten) bıkmaya başladık. En azından farklı seçeneklerin olması, seçtiğimiz siyah veya beyaz renkleri daha da sevmemize sebep olabilir! Google ve LG'de böyle düşünmüş olacak ki Nexus 5'i farklı renklerle getirme niyetindeler. Tabi gelen görüntüler photoshop ya da aldatmaca değilse!

İnternete düşen bir video, Nexus 5 için beyaz ve siyah dışında farklı renk seçeneklerini gösteren sıradan bir Play Store ekranını gösteriyor. Video'ya göre gelecek renkler mavi, sarı, yeşil, mor, turuncu ve kırmızı.

Renklerin ne zaman geleceğine dair bir bilgi tabiki de şimdilik bulunmuyor fakat Android dünyasına (tıpkı Nokia telefonlarının Windows platformuna kattığı gibi) yeni bir hava katması hepimizi sevindirir.

Bu renklerden (aşağıdaki galeriden) en çok hangileri hoşunuza gitti? Yeni bir Nexus 5 alsanız siyah veya beyaz yerine bu renklerden tercih eder miydiniz?

 

Vasıtasıyla Mobilegeeks Kaynak: Phonearena

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!