This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Herşey rüya gibi; işte Nexus 5’in fiyatları!

Nexus 5’in lansman tarihi bile belli değilken sızan dedikodular sayesinde cihazın teknik özelliklerinden tutun da şekline şemaline kadar herşeyi öğrendik. (Tabi her dedikodu doğru çıkacak diye bir kaide yok). Phonearena’dan gelen son bilgiler ışığında Nexus 5’lerin fiyatları hakkında da bilgi edindik!

Nexus 5
Tahmini Nexus 5 görüntüsü / © giga

Phonearena isimli internet sitesinin bir kaynaktan edindiği bilgilere göre Nexus 5’lerin fiyatları belli oldu. Üstelik iki farklı hafızayla (16GB ve 32GB) sunulacak cihazların pil kapasiteleri de farklı olacak. Bu kadar kesin konuştuğumuza bakmayın tabi. Bütün bu bilgiler dedikodudan ibaret.

Sızdırılan bilgilere göre Nexus 5’in 16GB’lık versiyonunda 2300mAh, 32 GB’lık versiyonunda ise 3000mAh’lik piller kullanılacak. Fiyatlara gelecek olursak; 16GB’lık versiyonun 299$ ( yaklaşık 595 TL), 32GB’lık versiyonun ise 399$ (yaklaşık 795 TL)  fiyatlarla satışa sunulması (verlien bilgiler ABD için geçerli tabi) bekleniyor. Nexus 4’lerin çıktığı zamanlardaki fiyatlarına göz atacak olursak 8GB  versiyonu 299$‘lık (yaklaşık 595TL), 16GB versiyonu ise 349$‘lık (yaklaşık 695TL) fiyat etiketi taşıyordu ve iki cihazda da 2100mAh kapasiteli aynı batarya bulunuyordu.

Yakın zamanda sızdırılan kullanım klavuzunda görünen 2300mAh’lik pil kapasitesi bazı kullanıcıları üzmüştü. Fakat görünen o ki daha fazla kapasite ve güç isteyenler için farklı bir alternatif daha bulunacak. Heyecanla bekliyoruz seni Nexus 5!

(Nexus 5'in diğer telefonlara göre avantajlarını incelediğimiz "Nexus 5 almak için 5 neden" isimli haberimize göz atıp bu cihazların neden bu kadar revaçta olduğuna dair fikir edinebilirsiniz!)

 

Kaynak: Phonearena

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Bi dahaki telefonum ya iphone yada nexus alacaktir yeni versiyon ne zaman telefona gelicek gelmiyecek derdi yok. Tavsiyem diger markalara yonelmeyin hem pahali hemde 3~4 ay sonra yeni telefon cikartip destegi kesiyorlar.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!