This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Nexus 7 Aksesuarları Ağustos’da Çıkıyor - Şık Ama Hesaplı Değil

Google Nexus 7 cihazının Türkiye’de satışı daha tam belirlenmemişken, aksesuarlar çıkmaya başladı. Türkiyede satış başlayınca kesin olarak aksesuarlar mevcut olacaktır.

iPad cihazının kılıfında benzer bir “Smart Cover” zaten daha önce Asus ve Google tarafından tanıtılmıştı. Bu kılıf ile Nexus 7 cihazının ön tarafındaki manyetik sensör yardımıyla, cihaz kılıfı açınca aktive ediliyor. Ağustos ayında çıkacak bir başka aksesuar ise şimdi tanıtıldı.

Ağustosun sonundan itibaren deriden yapılmış Asus Premium Cover dört farklı renkte yaklaşık 40 Dolar fiyatıyla ABD’de satışta olacak. Bir diğer aksesuar ise Docking istasyonu. Diğer aksesuar gibi Ağustos ayının sonunda çıkacak olan Docking istasyonu ile cihazın pili şarj edilebiliyor ve cihaza hoparlör bağlanabiliyor. Fakat Google ile Asus burada Nexus 7 cihazındaki hesaplı fiyat belirleme taktiğine uymayacak olacak ki, Docking istasyonu için 50 Dolar fiyat biçmişler.

Tabii ki Nexus 7 cihazının satış rakamlarına bakınca, başka üreticilerinde kesinlikle bu cihaza uyan aksesuar çıkaracaği gözüküyor. Artık tek eksik Nexus 7 cihazının Türkiye’de satışa çıkması....

Kaynak: MobiFlip

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!