Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Nexus 7 için Özel Dock Platformu Avrupa'da Satışta

Volkan E.
2

Google'ın Nexus markasını taşıyan ilk tablet bilgisayar olma onuruna sahip olan Nexus 7 için bu tabletin üretici firması olan Asus tarafından makul fiyata satılacak bir dock istasyonu yani platform üretildi. Çıktığı ilk günden beri büyük bir satış başarısı yakalayan 7 inçlik tablet bilgisayarın kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak olan bu platform Japon ve Amerikan pazarlarından sonra şimdi de Avrupa'da Google Play üzerinden satışa çıkarıldı.

nexus7 dockingstation

(c) Asus

Dock istasyonu ile ilgili olarak ortada kesinlikle spektaküler bir durum bulunmuyor. Yukardaki fotoğrafta gördüğünüz bu yeni dock istasyonu üzerinde micro USB girişi, ayrı ayrı olmak üzere kulaklık ve hoparlör gierişleri yer almakta. Nexus 7 'nin üzerinde zahmetsiz bir şekilde şarj olabileceği bu yeni dock istasyonunu bir Nexus 7 kullanıcısı olarak tercih etmem için fiyatının elimi yakmayacak cinsten olması gerekiyor. Cihazın  fiyatı  29.99 EUR, yani ülkemiz para birimi ile ise 70 TL'ye denk gelmekte. Sunulan hizmetler göz önüne alındığı zaman her ne kadar çok kelepir olmasa da bence makul bir fiyat.

Nexus 7'nin yeni dock istasyonu hakkında daha derinlemesine bilgi almak için buraya tıklayanız.

 

Fotoğraf: Asus

İlgili konular

Yorumlar

Yeni yorum yaz:
  • Gökhan G. 07.Mar.2013 Link

    Yerinde bir soru olmuş Sezer. Dock istasyonları cihazlar şarj olurlarken kullanıcısına konforlu kullanım imkanı sağlayan şarj üniteleridir. Ayrıca yine dock istasyonları cihazın hoparlör ve mikrofon gibi harici bağlantılarını da gerçekleştirebilirler. Örneğin cihazı yuvasını oturttuğun anda tekrardan hoparlör kablosunu takmak zahmetine katlanmaya gerek kalmaz..

    0
  • Sezer Ardal 07.Mar.2013 Link

    Peki bu ne işe yarayacak?

    0