This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

İşte Nexus 7: Bu kez sızıntı değil gerçek resimler

Geçtiğimiz hafta medyaya sızan ve AndroidPIT'te de yer verdiğimiz Nexus 7 fotoğraflarının ardından, bu kez çok daha gerçek görünen fotoğraflar @evleaks tarafından yayınlandı. 

nexus 7 front back side
© @evleaks

Teknoloji dünyasında yaz aylarının en çok merak edilen cihazlarından biri olan Nexus 7'nin 24 Temmuz tarihinde yapılacak olan resmi tanıtımına çok az bir süre kala, cihazla ilgili bilgi ve fotoğraflar sızmaya devam ediyor. Son olarak Twitter'da @evleaks adlı kullanıcının yayınladığı fotoğrafların kalites ve otantikliğine bakılırsa, bu kez Google'ın resmi tanıtım için kullanacağı fotoğraflarla karşı karşıya olabiliriz. 

Cihaz hakkında çok daha net bir fikir edinmemizi sağlayan bu fotoğraflar haricinde, yine Twitter'da poke4christ tarafından hazırlanan, aşağıda gördüğünüz fotoğraf, eski ve yeni Nexus 7 karşılaştırması da olası değişiklikleri daha net görmemizi sağlıyor. 

nexus7 old new
Yeni Nexus 7 (soldaki) ile eskisi karşı karşıya. © @evleaks

Bu fotoğraflardan da görülebileceği gibi muhtemelen yeni Nexus 7'de iki farklı kamerayla gelecek, tabii bir tablet için bunun gerçekten gerekli bir ilave olup olmadığı tartışmalı bir konu. Diğer yandan, yine aynı kaynağa göre, Nexus 7 biri 16, diğeri de 32 GB olmak üzere iki farklı dahili bellek seçeneği sunacak tüketicilere. Ayrıca yeni Nexus 7'de, bir önceki versiyonda olmayan LED sistemi bir bilgilendirme özelliği de bulunabilir. Son olarak resmi olduğu iddia edilen fotoğrafta, cihazın sol tarafında bir SIM kartı girişinin olduğunu görüyoruz. Bu da tabletin sırf kablosuz versiyonla gelmeyeceğini ve başka seçeneklerin de bulunabileceğini haber veriyor. 

Kaynak: @evleaks

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Keske Nexus 7 alsaydim. Ama bu tableti almamin webebi vqr.Laptop alirken yaninda bunu hediye verdiler. Galaxy Tab 2 ile idare ederim. Hic yoktan iyidr :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!