This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bir süredir ortalarda Nexus 9’un çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili birçok spekülasyon dolanmakta. Nexus tabletlerin en yenisi olacak cihaz muhtemelen önümüzdeki hafta tanıtılacak. Hatta tarih de vermek gerekirse 15 ya da 16 Ekim diyebiliriz. Nexus 7’nin 229 dolar olduğu düşünülürse görünen o ki Nexus 9’un piyasalara çıktığında üzerinde olacak etiketinde 399 dolar yazacak. Haber kaynağına göreyse piyasalara çıkma tarihi olarak Kasım 3 gösterilmekte.

htc volantis nexus teaser
 © Android Police

15’inde yapılacak tanıtımda gösterilecek tek cihaz muhtemelen Nexus 9 olmayacak keza Nexus 6’nın da o gün tanıtılacağı konuşulmakta. 399 dolar fiyatlarda beklenmedik bir artış anlamına geliyor fakat rakibi iPad Air de ondan aşağı kalmayacaktır zaten. Ayrıca önceki tabletlerden farklı olarak bu sefer Nexus 9 sadece Play Store ile çalışmayacak yani bir diğer deyişle farklı tedarikçilerde yeni tableti satıyor olacaklar.

Çok büyük bir ihtimal HTC tablet Android L önceden yüklenmiş olarak gelecek fakat halen cihazın tüm özellikleri bilinmiyor. Bırakalım da bilinmesin zaten, şunun şurasında birkaç gün kaldı.

Nexus 9 uygun bir fiyata ülkemize gelecek olursa almayı düşünüyor musunuz?

 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!