This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

 

Yeni Nexus Tablet’in Windows Surface ile rekabet edebilmek için gerçekten kullanıcıları kalbinden vurabilmesi gerekiyor. Kızışan rekabette son olarak iPad 3 ve Amazon Kindle’in fiyat kırdığını gözlemledik. Yeni Nexus Tablet belki Google’ın kendi Siri versiyonunu kullanacak ya da belki de Jelly Bean’in mükemmeliğini yansıtıyor olacak. Ama her halükarda bu yeni ürünün çıkar çıkmaz parlaması gerekiyor…

İlk parti Google Nexus’ların şu anda önümüzdeki hafta San Francisco’da yapılacak lansman için yolda olduğunu biliyoruz. Yukarıda Flickr’dan elde ettiğimiz fotoğrafların internetteki yayılmasından yaptığımız çıkarımlara dayanarak da ürün lansmanın çok yaklaştığını hissedebiliyoruz. Dedikodulara göre ürünün fiyatı 199$ civarında olacakmış. Sadece Wİ-Fİ bağlantısının yanında ürünlerde sadece ön kısımda kamera yer alıyor olacak.


Bu tablet’in özellikle de düşük bütçeli ürünleri tercih eden kullanıcılar tarafından ilgi görmesi bekleniyor. İşlemci anlamında iPad 3’ün önünde yer alınabilirse bu yeni ürünün gerçekten de piyasada çok satacağını bekleyebiliriz. Bu noktada yaklaşmakta olan lansman öncesi heyecanımız artmakta.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!