This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Oyunları sevmeniz lazım. Bugün Ninja Fishing'e daha yakından bakıyoruz. Bu oyun türüyle çoktan haşır neşir olmuş olmanız lazım. Evet, doğru şeyi düşünüyorsunuz. Aklınıza Fruit Ninja gelmiş olmalı.

Ninja Fishing sevilen büyük abisine göre nasıl? İncelememizde bunun cevabını bulabilirsiniz!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.1 1.7.5

Özellikler & Kullanım

Android'de hemen hemen oynadığım ilk oyun Fruit Ninja'ydı. Şimdi, Ninja Fishing açıkça bu çok sevilen kült oyunu andırıyor ama kendisi salt bir klondan daha öte. Aslına bakarsanız Ninja Fishing beni uzun süreler ekrana bağlamayı başardı.

Ama şimdi gelin hep beraber meyveseverlerin dünyasından başka ne yenilikler var onu görelim.

Beni etkileyen ilk şey oyunun mekaniklerinin orijinal uygulamadan çok daha karışık olması oldu. Örneğin birçok (hmm aslında iki) dünya var ve herbiri birkaç saatlik oyun zevki sunuyor.

En büyük fark, uygulamanın başlığının da bahsettiği üzere Ninja bu sefer balıklarla iş yapıyor. Tıknaz kesici bu sefer oltasıyla birlikte ve mutlu bir şekilde balıkları yakalamaya çalışıyor. Sonraki adım kancayı balıklara geçirebilmek. Ondan sonraki adım ise önemli: Oltayı çekerken yakalayabildiğiniz kadar çok sayıda balık yakalayın. Tek seferde en çok yakalanan balık sayısı 25.

Balığınızı yakaladığınızda balığı kesip fileto yapmaya başlayabilirsiniz. Bu noktada acımaya yer yok. Ne kadar fazla balık keserseniz o kadar fazla altın kazanıyorsunuz. Evet... hayat böyle. Bazı balıkların getirisi diğerlerinden daha fazla ve bazıları daha değerli balıklar kesim aşamasında daha çok özen istiyor.

Özet: Eğer spontane oynanabilecek oyunları seviyorsanız size Ninja Fishing'i denemeniz açısından öneriyoruz. Oyun ço eğlenceli ve altı haftalık (!) test süresi boyunca çok iyi bir performans sergiledi. Sanırım oyunu ilerisi için de kendi kişisel telefonumda saklayacağım.

Ekran & Kontroller

Ninja Fishing'in grafiklerine hayran kaldık: Komik ve eğlenceli.

Çok fazla hoşuma gitmeyen şey ise balık avlama esnasındaki telefonu sağa sola sallayarak yapılması gereken kontrol. Dengelemek en azından testlerimizde kullandığımız HTC'de çok zor. Sonuç olarak cihazı abartı derecede fazla sallamak gerekiyor ki bu yüzden bu dengeleme hassasiyeti için bir ayarlamanın olması gerektiği sonucuna vardık.

Hız & İstikrar

 Ninja Fishing bu kategoride çok düzgün bir iş çıkartıyor. Uygulamanın yüklemelerde bir parça daha hızlı olmasını dilerdik fakat bunun dışında eleştirecek çok fazla bir şey yok.

Fiyat/Performans Oranı

Ninja Fishing bedava ve Google Play'den indirilebilir. Uygulama içi satın alımlar mevcut.

Ekran Görüntüleri:

Ninja Fishing – It's sushi time! Ninja Fishing – It's sushi time! Ninja Fishing – It's sushi time! Ninja Fishing – It's sushi time! Ninja Fishing – It's sushi time!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!