This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Nokia'nın Android telefonu Normandy'nin yeni resimleri sızdı

ABD'li Microsoft tarafından satın alındıktan sonra nasıl bir strateji izleyeceği merak edilen Nokia'nın Android telefonu Normandy'ye ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar medyaya sızdı. ​

evleaks nokia normandy farben
İşte Nokia Normandy'nin farklı renkleri. / © @evleaks / Nokia

Geçtiğimiz hafta ilk kez bir fotoğrafı medyaya sızan ve şimdilik Nokia Normandy kod adıyla bilinen cihaz, görünüş itibarıyla Nokia'nın popüler modelleri Asha ve Lumia'nın bir karışımını andırıyor. Tıpkı Asha'da olduğu gibi bu cihazda da ekranın altında, ortada bir kapasitatif buton bulunuyor. Ses ve açma-kapama butonu cihazın sağ tarafına konulmuş, arka yüzeyde ise LED ışığı olmayan bir kamera var. 

Geçtiğimiz hafta @evleaks tarafından sızdırılan ilk fotoğrafta kırmızı bir Normandy görmüştük, bu yeni fotoğraflarda ise cihazın beş farklı renkteki daha prototiplerini görmek mümkün.

Normalde Microsoft'un Windows işletim sistemini kullanan Nokia'nın Android ekosistemine giriş yapmayı planladığı bu ilginç cihazın özellikleriyle ilgili henüz bir bilgi bulunmazken, Normandy'nin 2014 yılında piyasaya çıkması bekleniyor. 

Vasıtasıyla Pocketnow Kaynak: @evleaks auf Google+

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!