This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

HTC Yeni Telefonu M7'nin Reklamında iPhone ve Nokia'yı Küçümsedi

HTC çok yakında (19 Şubat 2013 günü New York'da düzenlenecek bir etkinlikte)  piyasaya süreceği amiral gemisi ürünü M7 ile gelecek olan yeni kamerasının yapabileceklerini öne çıkarmak için iPhone ve Nokia'yı ve bu firmaların akıllı telefon kamerası alanında elde ettiklerini küçümseyen bir reklamı kendi resmi bloğu üzerinden paylaştı ve bu noktada kendisinden beklentileri çok yukarı çekmiş oldu.

HTC reklamında M7'nin kamerası fotoğrafçılığın evriminde son halka olarak gösteriliyor

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, kendi resmi bloğunda ''A Brief History of Photography'' yani ''Fotoğrafçılığın Kısa Tarihi'' başlıklı bir yazı paylaştı. Grafik içeriği taşıyan blog girişinde HTC'nin M7 ile getireceği yenilikler fotoğrafçılığın evriminin son halkası olarak gösterilirken Nokia'nın 41 megapiksellik kamera üzerinde çalışmakta olan Pure View özelliğinin ''piksel her şey demek değildir'' söylemi ile küçümsenmesi dikkat çekti. HTC aynı zamanda 2011 yılında tanıtılan iPhone 4S ile gelen fotoğraf çekim özelliklerini ''1 yıl gerimizden geldi'' şeklinde iğneliyici bir üslupla dalgaya aldı. 

 Son zamanlar özellikle Samsung ile Apple arasında görmeye alışık olduğumuz öteki firmaların ürünlerine doğrudan saldıran reklam tarzının HTC'deki yansıması olan bu blog girişi HTC M7 üzerindeki beklentileri bir adım daha öteye taşımakta oldukça başarılı olmuş gibi görünüyor. Siz ne dersiniz? 

 

Fotoğraf: HTC Blog

Kaynak: HTC Blog

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • hTc rakiplerini kucumseme.Telefonunu burada sattirtmayiz.Satarsak ucuza satariz.Sen kimsin de apple ve nokiayi kucumsuyorsun :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!