This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Note 3 Eylül'de, akıllı saat Gear Ekim'de geliyor

Samsung'un Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek olan IFA teknoloji fuarında tanıtacağı yeni telefonu Galaxy Note 3'ün Eylül ayında, akıllı saat Galaxy Gear'in ise Ekim ayında tüketiciyle buluşacağı söyleniyor. 

gearsmartwatch
Samsung Galaxy Gear'ın böyle bir cihaz olması bekleniyor. / © Voucher Codes Pro/Samsung

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un 4 Eylül'de Berlin'deki IFA teknoloji fuarında tanıtacağı Galaxy Note III telefon ve Galaxy Gear akıllı kol saatinin tüketiciyle buluşacağı gün de belli oldu. Samsung'a yakınlığıyla tanınan Sammobile adlı Internet sitesinin haberine göre, söz konusu cihazlardan ilki olan Note 3'ün sevkiyatına Eylül ayında başlanırken, şirketin akıllı saati Gear da Ekim ayında tüketiciyle buluşacak. 

Sammobile'ın kaynakları Note 3'ün piyasaya çıkacağı tarih olarak yılın 36. haftasını yani 2-8 Eylül arasını işaret ederken, akıllı kol saati Gear için işaret edilen sevkiyat tarihi ise 30 Eylül-6 Ekim haftası. Ayrıca Samsung'un, Galaxy S4'dekinin aksine, Note 3'ün 16 GB'lık bir versiyonunu piyasaya sürmeyeceği ve cihazın sadece 32 GB'lık bir versiyonunun olacağı belirtiliyor. S4'ün 16 GB'lık versiyonu son kullanıcıya çok sınırlı miktarda bellek alanı bıraktığı için eleştiri toplamıştı. 

Samsung, genellikle amiral gemici cihazlarını resmi tanıtımlarından çok kısa bir süre sonra tüketiciyle buluşturmasıyla tanınan bir şirket. Bu bakımdan, gerçekten Note 3 Eylül ayında, Gear da Ekim'de dağıtılmaya başlanırsa buna kimse şaşırmayacak. 

AndroidPIT ekibi olarak Eylül'de Berlin'de yapılacak olan tanıtım törenini yerinde takip ederek, Note 3'le ilgili tüm gelişmeleri anı anına size aktaracağız. 

Kaynak: SamMobile

2 comments

Yeni yorum yaz:
 •   14
  Deniz Arslan
  • Admin
  20.Ağu.2013 Link to comment

  @e-mcani sammobile konusunda haklısınız, birçok haberi doğru çıksa da, yanıldıkları haberler daha kolay unutuluyor. ama gerçekten de Note 3 bu özelliklerle gelir ve fiyat etiketi astronomik olmazsa akıllı telefon pazarında dengeleri değiştirecek bir cihaz olabilir.

 • e-mcani 19.Ağu.2013 Link to comment

  bu sammobile; tamam iyi,hoş, güvenilir bir kaynak ama açıkçası note 3 ile ilgili çıkan bu haberler fazla mı iyimser acaba diye düşünmeden edemiyorum... note 3 ile ilgili bu haberleri hep "onaylattık/doğrulattık" (confirmed) şeklinde veriyorlar ama ne bilim biraz "fazla mükemmel" bir tablo var karşımızda. işlemci kısmını geçip tüm versiyonlardaki ortak özelliklere bakarsak; Full HD SuperAmoled Ekran, 3GB Ram, min. 32GB dahili hafıza... umarım doğrudur... bu telefon eğer idda edildiği gibi tanıtıldıktan 1 hafta sonra bu özelliklerle Türkiye'de satışa çıksın, hiç inceleme falan izlemeden direkt alacağım :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!