This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Note 3 ve Gear 25 Eylül'de Avrupa'ya geliyor, Gear'ın başlangıç fiyatı 299 Euro

Samsung'un bugün Berlin'de düzenlenen görkemli bir törenle görücüye çıkardığı Galaxy Note 3 ve akıllı saat Galaxy Gear, Avrupa ülkelerinde 25 Eylül'den itibaren satışa çıkacak. Samsung'un akıllı saatinin başlangıç fiyatının 299 Euro (yaklaşık 810 TL) olması beklenirken, Galaxy Note 3 için belirlenen açılış fiyatı ise 699 Euro (yaklaşık 1890 TL) olacak. 

note 3 gear teaser
© Samsung/AndroidPIT

Samsung bugün AndroidPIT olarak bizzat takip ettiğimiz tanıtım töreninde Note 3 ve Galaxy Gear'ı tanıtırken her iki cihaz için de resmi bir açılış fiyatı vermedi. Şirket sadece söz konusu yeni ürünlerin 25 Eylül tarihinde resmen piyasaya çıkacağını açıkladı. Note 3'ün fiyatıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmemiş olması biraz da bu cihazın dört farklı versiyonla, dolayısıyla da dört farklı fiyatla piyasaya çıkacak olmasıyla ilgili. Note 3'ün LTE ve 3G versiyonları 32 ve 64 GB bellek seçenekleriyle piyasaya sürülecek. 

Samsung'tan resmi bir açıklama gelmese de şirkete yakınlığıyla tanınan bir web sitesi olan Sammobile'ın haberine göre, Note 3'ün açılış fiyaqtı 699 Euro olacak. Aynı şekilde Galaxy Gear için belirlenen açılış fiyatının ise 299 Euro olduğu iddia ediliyor. 

Samsung Galaxy Note 3'le ilgili ayrıntılı testimize buradan, Galaxy Gear'la ilgili incelememize ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!