This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Akıllı telefonlar bizleri teknolojik yönden gayet iyi tatmin ediyor. Sahip oldukları özellikler sayesinde fotoğraf çekip, müzikler paylaşabiliyor, dünyayla her an her saniye bağlantı kurabiliyoruz. Bütün bu özelliklerinin yanında cep telefonları aslında aynı zamanda tarzımızı tamamlayan aksesuarlar. Samsung Galaxy Note 3’e stil yönünden bakarak yeni renkler getiriyor!

samsung galaxy note 3 red rose gold 2013 12 02 01
Yeni renklerle Note 3 çok şık görünüyor! © Engadged

Mevcut olarak sadece siyah ve beyaz modelleri olan Galaxy Note 3 ailesine 2 renk daha katılıyor! Altın rengi modasına Samsung’da uyarak biri altın sarısı –korkmayın! Komple sapsarı değil!- diğeri ise gül kırmızı olmak üzere iki yeni model daha hazırladı. Çıkarılacak olan modeller teknolojiyle stile aynı anda sahip olmayı seven tüketicileri ve özellikle kadın tüketicileri baya sevindireceğe benziyor!

Göz alıcı renklere sahip Galaxy Note 3’ler öncelikle bu ayın sonlarına doğru Çin’de satışa sunulacak. Samsung’dan yapılan açıklamaya göre kimi farklı pazarlarda da satışa çıkacak. Ancak hangi pazarlarda satışa çıkaracağı konusunda bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!