This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
10 Shares 28 comments

Samsung Galaxy Note 3'te ultra güç tasarruf modu nasıl yapılır?

Samsung Note 3, tasarım ve işlevsellik olarak Note serisinin en iyilerinden birisi. S-pen desteği 3GB RAM ve 32 GB dahili hafızası ile hala uzun süre kullanabileceğiniz bir phablet modeli. Hayatımıza Samsung Galaxy S5 ile giren Ulta güç tasarruf modu ile şarj seviyesine can veren bu mod, Note 3'te yok. Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 3'e Ultra güç tasarruf modu ( Ultra Power Saving Mode ) nasıl yüklenir onu anlatacağız. Bu mod Note 3'ün her iki varyantında da çalışmaktadır. Forumlarda Note 2'ye kuranlar bile mevcut dilerseniz sizlerde deneyebilirsiniz. 

Not : Yapacağınız bu işlemlerde telefonunuzun başına gelebilecek arıza ve problemlerde Andoridpit.com.tr sorumlu tutulamaz.

Lütfen telefonunuzda yedekleme işlemlerini yapın ve telefonunuzun şarjının %50'nin üzerinde olduğuna dikkat ediniz.ultra guc tasarruf modu note 3
Ultra güç tasarruf modu / © Googleplay

Samsung Galaxy Note 3'e Ultra güç tasarruf modu nasıl yüklenir? 

İndirmeniz gereken dosyalar; 

Ultra güç tasarruf modu dosyasını indir. 

Xposed dosyasını indir 

Bu işlemleri yaparken telefonunuzda kesinlikle root olmalıdır. Eğer root yapmak isterseniz buradan nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.
Uygulamaları telefonunuza kurmak için lütfen bilinmeyen kaynaklardan Playstore dışı yüklemelere izin vermeniz gerekmektedir. Uygulamaları kurarken sizlerden birkaç kez yeniden başlatmanızı isteyebilir. Eğer yeniden başlatma yapmıyorsa siz her kurulum sonrası yeniden başlatın.

Öncelikle telefonumuza Xposed'i kurun ve gerekli root yetkilerini atayın.
Ultra güç tasarruf modunu yükleyin. 

Xposed programını telefonunuzda çalıştırın. Modules kısmından ultra güç tasarruf modunu etkinleştirin.  Xposed'ten çıkış yapın. Yüklediğiniz ultra güç tasarruf modunu çalıştırın. Karşınıza 6 seçenek gelecek siz ordan "Ultra Power ON" kısmını seçin. Böylelikle telefonunuzda ultra güç tasarruf modu aktifleştirilmiş olacaktır. 

Kurulumu yaptıktan sonra nasıl aktif edebilirim diyenler için, aşağıdaki videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kurulum sırasında ve sonrasında eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize bu başlık altında yazınız.28 comments

Yeni yorum yaz:
Show all comments

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!