This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ocak ayının öne çıkan yeni uygulamaları

Yeni yılla beraber yeni uygulamalar da Google Play Store’daki yerlerini almaya başladılar. İşte radarlarını açık tutmak isteyenler için 2015 Ocak ayının önce çıkan uygulamaları

androidpit google play store 2
© ANDROIDPIT

Dragon Mania Legends

Gameloft’un yeni oyunu Dragon Mania Legends oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz fantastik bir dünyayı size getiriyor. Bebek ejderhanızı büyütürken çeşitli görevler gerçekleştirdiğiniz oyunda aynı zamanda Dragolandia ismindeki adayı da yönetiyorsunuz. Özellikle strateji yeteneğinizi sınayan oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak yer alıyor.

dragon mania legend
 © Gameloft
Dragon Mania Efsaneleri Install on Google Play

Crossy Road

Crossy Road da Google Play Store’da Ocak ayıyla beraber yerini alan oyunlardan. Özellikle retro grafiklerle bezenmiş oyunları sevenler Crossy Road’dan oldukça keyif alabilirler.  

crossy road
 © Yodo1 Games
Crossy Road Install on Google Play

NOVA 3 Freedom Edition

Çok büyük ihtimalle NOVA 3’ü duymuşsunuzdur. Gameloft tarafından geliştirilen oyunda Kal Wardin olarak insan neslinin devamı için savaşıyorsunuz. Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan oyun fazla oynandığında rahat rahat birkaç saatinizi yemenize sebep olabilir. 

NOVA3FreedomEdition
  © ANDROIDPIT
N.O.V.A. 3: Freedom Edition Install on Google Play

FlashChat

FlashChat özellikle üniversite ve lise öğrencileri için bulunmaz nimet. Uygulama ücretsiz olarak aynı Wi-Fi üzerinden bağlandığınız arkadaşınızla konuşmanızı sağlıyor. Çekim alanı 1 km ve Wi-Fi olduğu sürece anlık iletişim sağlanabiliyor. İsterseniz kendi isminizle giriş yapar ya da anonim olarak hemen konuşmaya başlayabilirsiniz, size kalmış.

FlashChat: Anonim Arkadaşlık Install on Google Play

Unclouded 2.0

Dropbox, Google Drive, One, Box vs…. Birçoğunda hesabınız var tek bir elden yönetmek mi istiyorsunuz? İşte bu uygulama ihtiyacınız olan şey. Tüm bulut hafızaları tek bir elde toplamanıza ve klasörlerinize erişmenize yardımcı olan uygulama aynı zamanda ücretsiz. 

unclouded
© Christian Göllner
Unclouded - Cloud Manager Install on Google Play

Bu uygulamalardan denediğiniz oldu mu? Sizin de önerebileceğiniz benzer uygulamalar var mı?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!