This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ölmenin Aptalca Yolları: Dumb Ways to Die artık bir Android oyunu

Geçen yılın sonunda Avustralyalı metro tren operatörü Metro Trains Melbourne’ün toplu taşımada yaşanabilecek tehlikelere dikkat çekmek için yapmış olduğu, Youtube’da milyonlarca defa tıklanan Dumb Ways to Die (Ölmenin Aptalca Yolları) adlı animasyon Android platformu için oyun haline getirildi.

dumb ways to die teaser
© Casual

Toplam 15 mini oyunda piranaları korkutup kaçırarak, tost makinesinden çatalı dikkatle çıkararak, yanan saça rağmen kaçmaya devam ederek, trenin altında kalmayarak ve daha pek çok başka tehlikeden kaçınarak karekterleri ölüm tehlikesine karşı korumanız gerekiyor.

dumb ways to die screenshot 03
© Casual

Bu karmaşık görevleri hızlıca yapmanız gerekiyor; dolayısıyla bir üst seviyeye öyle kolay değil. Biriken puanlarınızla yeni karaklerlere erişip, oyunun ana menüsü üzerinden istasyondaki nüfusu kalabalıklaştırabiliyorsunuz. Oyuna ilham veren videoyu ücretsiz olarak oynatabiliyorsunuz.

dumb ways to die screenshot 02
© Casual

Dumb Ways to Die ücretsiz bir oyun olsa da, reklamlar içeriyor: fakat menü bölgesinde açılan reklamlar ya da videolar oyunu hiçbir surette durdurmuyor. Eğlence arayanlar, komik animasyonlarla süslü bir oyunda adrenalin doruklarında dolaşmak isteyenler, Dumb Ways to Die oynuyorsanız, doğru yerdesiniz demektir.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!