This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

[Özet] Galaxy S2 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her ne kadar Galaxy S3'ün çıkışı sonrasında Galaxy S2'nin pabucu dama atıldı gibi bir izlenim oluşmuş olsa da Android akıllı telefon platformunun en popüler telefonları sıralamasında hemen hemen her ülkede Galaxy S2  birinciliği elinde tutmaya devam ediyor. Türkiye'de de kullanımı en yaygın Android telefonların başında yer almakta olan bu  cihaz üzerine AndroidPIT haber portalı ve forumlarımızda yayınlamış olduğumuz faydalı yazı girişlerinin linklerini kısa açıklamalar ile beraber Galaxy S2 sahibi ya da satın almayı düşünen okuyucularımızla paylaşıyoruz.

 

 (c) Samsung

Aşağıda bugüne kadar bloğumuz üzerinde yayınlanmış olan Samsung Galaxy S2 haberlerinden öne çıkanlardan yaptığımız derlemeyi bulacaksınız. 

Galaxy S2 İçin Manuel Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi 


(c) AndroidPIT

Galaxy S2'nin Android 4.0'dan 4.1'e manuel olarak yükseltilmesini fotoğraflara aım adım anlattığımız ve de söz konusu yükseltim işlemi için gerekli olan tüm dosyaları paylaştığımız yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Galaxy S2 Nasıl Rootlanır? 


(c) AndroidPIT

Piyasada rootlanması en kolay olan cihazlardan birisi olan Galaxy S2'nin nasıl rootlanacağını adım adım fotoğraflarla anlattığımız ve de ilgili rootlama işlemlerinde ihtiyacınız olan tüm dosyaları paylaştığımız haber girşine buraya tıklayarak gidebilirsiniz. 

Galaxy S2'ye Nasıl CyanogenMod Kurulur? 


(c) AndroidPIT

Android Atlası içerisinde yer alan en muhteem MOD olan CyanogenMod'un Galaxy S2'ye uyumlu 9.1 sürümünün manuel olarak kurulumu fotoğraflı anlatım ile aktardığımız yazımızı okumak için buraya tıklayınız. 

Galaxy S2 mi Yoksa Galaxy S3 Mini Mi? 

Samsung'un yılsonu süprizi Galaxy S3 Mini ile Galaxy S2'yi enine boyuna karşılaştırdığımız, infografik içerikli yazımızı okumak için buraya tıklayınız.

Galaxy S2 mi Sony Xperia S mi yoksa Motorola RAZR mı? 

Galaxy S2 ile aynı fiyat aralıında yer alan Japon elektronik devi Sony'nin Xperia S ile bu sene içerisinde Google tarafından satın alınan Amerikalı Motorola'ın şık telefonu RAZR'ın infografik ve de fotoğraflarla detaylı olarak karşılaştırıldığı yazımızı okumak için buraya tıklayınız. 

Galaxy S2 mi yoksa Huawei Ascend P1 mi? 


(c) AndroidPIT

Galaxy S2 ile uzakdoğu piyasasının tozunu attıran Huawei Ascend P1'in test formatında karşılaştırıldığı yazımızı okumak için buraya tıklayınız.

 

Fotoğraf Hakları: AndroidPIT

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!