This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint

Microsoft PowerPoint'i büyük ihtimalle herkes duymuştur - sunum hazırlamak için kapsamlı bir yazılım. Tabii ki Android için de bu tarz sunum hazırlamak için kullanılan uygulamalar var. Tabii bu uygulamalarla -dosyaları açmak, yaratmak, düzenlemek ve görüntülemek - her şeyi yapabiliyor musunuz?

Office 2012: Presentations uygulamasıyla bu mümkün gözüküyor. Uygulamanın ne kadar iyi olduğunu incelememize devam ederek öğrenebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0 2012.704

Özellikler & Kullanım

Test cihazı:
- Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

SoftMaker'dan çıkan diğer iki uygulamada olduğu gibi uygulamanın aktivasyonunu yapabilmek için ürün anahtarına ihtiyacınız var. Office 2012: Presentations'da buna bile ihtiyaç duymadım.
Uygulamayı başlattıktan sonra ana ürüne geliyorsunuz - yani boş bir sunum sayfası. Altta ana özellikleri görebilirsiniz:

  • Klavye: Klavyeyi açmaya ve yazı girmeye yarıyor.
  • Veri: Sunumları açmaya, yaratmaya, kaydetmeye veya PDF formatında çıkarmayı sağlıyor.
  • Düzenleme: Yatay konuma getirme, yazı kopyalama/kesme, yazı arama veya yeni bir sunum taslağı açmaya yarıyor.
  • Slide: Slidelar arasında geçişi veya yeni bir slide oluşturmaya yarıyor.
  • Zoom: Ekranı büyütme/küçültme
  • Oynat: Sunumu başlatma
  • Yardım: Yardım menüsüne geçmek için

Bu seçeneklerden birine girdiğinizde liste halinde alt seçenekler karşınıza çıkacak. Yani her şey açık ve iyi düzenlenmiş. Ayrıca tuşları menüden ayarlayabilirsiniz böylelikle en çok kullandığınız özellikleri ana menüde olmasını sağlayabilirsiniz.
Tüm bu fonksiyonlar ayrıca yazı ile yine konmuş.

Görünüm seçeneklerine de değinmek gerekiyor: Tek başına ve genel sunum olarak görebildiğiniz gibi outline, tek görünüm veya sadece notları görebileceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
Buna benzer olarak sadece cihazdaki dosyaların kullanılabileceği kanısına varmamanız gerek. Ayrıyetten Dropbox, Evernote veya Google Drive'dan dosyalarınızı açabilirsiniz.

Office 2012: Presentations'ın ayarlarında örneğin kötü anlarda yararlanabileceğiniz üzere yedekleme gibi hoş ve yararlı özellikler mevcut. Ayrıca dilediğiniz dilde sözlüğü indirebilir ona göre kelime hatalarını kontrol edebilirsiniz.

Özet:

Office 2012: Presentations uygulamasını genel olarak "Office 2012: TextMaker Mobile" ve "Office 2012: PlanMaker Mobile" uygulamaları kadar sevdim. Uygulama PowerPoint ve diğer ücretsiz çözümlerle yarışacak seviyede ve hatta Cloud hizmeti ve PDF formatına çeviri gibi artı özellikleri de var.

Tüm yazı alanlarını düzenleme veya yaratma konusunda ve de PC'ye aktardığım animasyonlarda hiçbir sorun çıkmadı.
Uygulamada tek eksik bulduğum tek şey animasyonları ve resimleri ekleme - bunun dışında uygulama tamamen bir bilgisayar programı.

Ekran & Kontroller

Office 2012: Presentations uygulamasının tasarımı gerçekten kötü değil ve her şeyden önce kullandıkça öğreniyorsunuz. Yani hemen öğreniyorsunuz ve öğrenme aşaması zamanınızı almıyor.

Ayrıca etkilendiğim bir başka şey de sunum görünümlerinin olması gerektiği olması: Tüm resim ve yazı elementleri doğru bir şekilde ekrana geliyor. Bu şu ana kadar test ettiğim hiçbir uygulamada rastlamadığım artı bir özellik!

Bir adaptör kablosu ile ileride evde laptopımı ve akıllı telefon veya tabletimi takar ordan iş yaparım. Bu iş işte böyle olmalı!

Hız & İstikrar

Office 2012: Presentations, testlerimizde genellikle akıcı ve zorluk çıkarmadan çalıştı. Malesef birkaç sefer uygulamayı açtığımda uygulamayı kapatan hata mesajıyla karşılaştım. Daha da fazlası büyük sunumlarla uğraşırken kullanıcıların (özellikle Cloud hizmetini kullanırken) biraz beklemesi gerek.

Fiyat/Performans Oranı

Office 2012: Presentations'ın normal fiyatı 7.98 Euro. "Haftanın Uygulaması" kapsamında (11.03 - 17.03.13) kendisine 4.99 Euro'ya sahip olabilirsiniz! Bu denli iyi özelliklere sahip bir uygulama için iyi bir fiyat.

Ekran Görüntüleri:

Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint Office 2012: Presentations - Mobil PowerPoint

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!