This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Office Calculator Pro – Ofis için mükemmel mi?

Hesap makinelerini hepimiz küçük yaştan itibaren elimize aldık. Öğretmenler ne kadar karşı çıksa da, kalemlerin artık hesaplara dayanamadıkları anda, kurtarıcımız oldular.

Daha sonra ofis hesap makineleri ile karşı karşıya kaldık, biraz eski ama çok pratiklerdi. Bütün rakamları kontrol etmek, çok önemli is kadınları ve adamları için. Office Calculator Pro uygulaması, masadaki kardeşinden tanıdığımız bütün ve hatta daha fazla özellikleri sunuyor.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.4.0 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Ofis hesap makinesi Office Calculator Pro doğru kullanıldığında size çok yardımcı olup, işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Kontrol Çizelgesi

Biraz daha komplike durumlarda kurtarıcınız kontrol çizelgesi olabilir. Mesela bir hesabın nasıl yapıldığını kontrol etmek için. Office Calculator Pro uygulaması bu yüzden son 500 hesap operasyonunu özel bir görünümde gösteriyor. Normal bir hesap makinesinin zorlandığı yerde, uygulama problemsiz ilerliyor.

Henüz böyle bir özelliği bulunmuyor uygulamanın, fakat bu kontrol çizelgesini Mail olarak veya bir yazı datası olarak kaydetme özelliği çok mantıklı olurdu.

Hesap Özellikleri

Çoğu zaman kayan nokta veya sabit nokta tercihleri pek fark etmesede, daha komplike hesaplarda kayan noktayı tercih etmek doğru olur. Office Calculator Pro, 64 bit ve İEEE standardına uygun bir kayan nokta hesabına sahip.

Uygulama ayrıca yuvarlamayı da üç opsiyonlu gerçekleştiriyor: aşağıya yuvarlama, yukarıya yuvarlama ve 5/4. Yüzdeleri hesaplatmak da çok basit. Sadece bir tuş ile yüzdeleri hesaplıyorsunuz ve kontrol çizelgesinde sonradan da hesapları kontrol edebiliyorsunuz. Bu bir artı.
Klasik ofis hesap makinelerinin yapamadıkları ise işlem önceliği kuralıdır. Maalesef bu özellik Office Calculator Pro hesap makinesinde de bulunmuyor. Böylece uygulama, kolay kullanımlı ve bütün ana fonksiyonlara sahip bir ofis hesap makinesi olarak tanımlanabilir. Fakat fazla komplike hesaplar için tercih edilmemelidir.

Özet

Office Calculator Pro kesinlikle bilimsel hesaplamalar için uygun değil. Zaten uygulamanın amacı da basit ev veya ofis hesapları. Bunlar için kontrol çizelgesi sayesinde gerçekten tavsiye edilebilir bir hesap makinesi.

Ekran & Kontroller

Office Calculator Pro uygulamasının kullanımı bir hesap makinesinden beklediğiniz gibi. Bütün tuşlar kolay ulaşılacak ve beklenildiği yerlerde. Ayrıca uygulamanın üç farklı renk temaları da bulunuyor.

Hız & İstikrar

Hesap makinesi uygulaması Office Calculator Pro hızlı ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Hesap sonuçları hemen çıkıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Office Calculator Pro Haftanın Uygulaması olarak 1.29 Avro yerine sadece 0.59 Avroya AndroidPIT App Center'dan indirilebilir.

Uygulamanın reklamlı, fakat ücretsiz versiyonu Office Calculator Free de App Center'da mevcut.

Ekran Görüntüleri:

Office Calculator Pro – Ofis için mükemmel mi? Office Calculator Pro – Ofis için mükemmel mi? Office Calculator Pro – Ofis için mükemmel mi? Office Calculator Pro – Ofis için mükemmel mi?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!