This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Oldukça iyi bir duvar kağıdı: Minima Live

Duvar kağıdı seçmek bazen tam bir baş ağrısı olsa da yine de önemli bir konu. Sonuçta devamlı görüyoruz, hatta belki de telefonun kendisinden sonra telefonla ilgili en çok gördüğümüz şey o.

minima1
 © Google Play Store

Eğer farklı duvar kağıtları denemekten keyif alıyor ya da henüz tam aradığınız gibi bir duvar kağıdı bulamadıysanız Minima’ya mutlaka bir göz atın. Özellikle Material Design severler tarafından çok tutulan Minima, renkli şekiller, gölgeler ve derinlikler konusunda gerçekten etkileyici. Canlı duvar kağıdı uygun kaymalar ve uygun mesafeler ile kimi zaman 3boyut hissi vermekte de oldukça başarılı.

minima4
© Google Play Store

Uygulamayla ilgili bir diğer iyi yansa her şeyi kendinize göre ayarlayabiliyor olmanız. Yani derinliği, renkleri kafanıza göre ayarlar ayrıca farklı özellikler de ekleyebilirsiniz. Hareketleri beğenmediniz mi kendiniz belirleyin, keza boyutları da.

minima2
© Google Play Store

Pro versiyonu şu anda 4.44 TL, normaliyse ücretsiz. Ben açıkçası Pro versiyonunu öneririm, oldukça keyifli. Ama siz yine de satın almadan önce normal versiyonunu bir deneyin, severseniz Pro’ya geçersiniz.

Minima Pro Live Wallpaper Install on Google Play Minima Live Wallpaper Install on Google Play

 

5 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!