This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 3 comments

Android İçin Opera Web Tarayıcısı Beta Sürümü Google Play'de

Mobil cihazlar için geliştirilen web tarayıcıları içerisinde Opera'nın tartışmasız bir şekilde önemli bir yeri var. Kullanımı oldukça kolay olan ve bünyesinde kendisini özel kılan bir çok farklı özelliği ile ön plana çıkan Opera tarayıcısının Android için özel geliştirilmiş beta sürümü bugün itibariyle Google Play üzerinden indirilebilmekte.

Android için Opera web tarayıcısının beta sürümü Google tarafından yapılan tanımlamada ''indirilmesi şiddetle tavsiye olunan ücretsiz uygulamalar'' arasında gösteriliyor. Yeni Opera Beta ile web üzerinde arkadaşlarınızı aramak, online haberleri kişiselleştirmek, muzik ve video indirmek, ve web aramaları yapmak rakip tarayıcılara kıyasla oldukça kolaylaştırılmış gözüküyor.

Android için en hızlı web tarayıcısı olarak reklamı yapılmakta olan yeni Opera Beta eğer cihazınız ile uyumlu değilse, yani başka bir deyişle sahip olduğunuz Android telefon ya da Opera Beta'yı çalıştıramıyorsa size tavsiyem Opera Mini'yi yüklemeniz olacaktır.

Android İçin Opera Beta Web Tarayıcısının Tanıtım Videosu

Android için özel olarak optimize edilmiş Opera Beta'nın tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)

 

Fotoğraf: Google Play

2 Shares

3 comments

Yeni yorum yaz:
 • Bn denedim.Googleda bir sey aramak icin onun linkini yaziyoruz oyle ulasiyoruz.Yavas olmasi ayri bir eksi.Normal operayi yukledim o da berbat.Dolphinin jetpack olani yani daha hizlisi var ama operada boyle bir sey yok

 • Bence de Dolphin Browser ama Opera Beta'yı henüz tam olarak deneme fırsatım olmadı

 • Opera mi dolphin browser mi?
  Fikirlerinizi alayim.
  Bnce dolphin browser.
  Artilari:
  Hizli
  Kullanisli
  Takilma donma yok
  Eksileri:
  Bazen klavyenizi algilamiy

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!