This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Oppo Find5 ‘Phablet’in 5 inçlik 1080p Ekranı Var

Ekran savaşları başlasın! Yukarıdaki fotoğrafın kalitesizliğiyle biraz tezat oluşturdu biliyorum fakat diğerlerine nazaran yeni firmalar böyle ataklar yapınca heyecanlanıyorum. Çin’li üretici Oppo 5 inçlik yeni ‘phablet’ (tablet ve telefon arası) üzerinde çalışıyor ve ekran 1920x1080 piksel çözünürlüğünde ve 441 ppi (pixels per inch) derinliğinde!

Cihaz hala prototip aşamasında ve yayınlanma tarihi ve fiyat hakkında herhangi kesin bir bilgi yok. Ama bir o kadar da ilginç olan şey cihazın Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olacağı ve dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 işlemciye sahip olacağı.

Kalınlığının sadece 6.9 mm olacağı söylenen cihaz gerçekten de elimize ulaşan tek resimde oldukça ince gözüküyor. Diğer olası ama onaylanmamış özellikleri ise cihazın 12 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, 2GB RAM, 16 GB (ya da 32 GB) bellek, ve 2.500 mAH pil.

Bu cihaz hemen şimdi çıkmış olsa büyük sükse yaratırdı fakat teknolojinin çok hızlı geliştiğini hesaba katacak olursak ileride çıkacak (çıkış tarihi bilinmeyen) bir cihaz için bu özellikler orta halli duruyor kanımca.

Kaynak: knowyourmobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!