This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Evleaks yine internete birtakım LG akıllı telefon resmi koydu. Oldukça büyük bir ekrana sahip bu isimsiz LG akıllı telefon yeni Optimus mu yoksa yeni Nexus mu?

LG phone teaser
Bu LG de neyin nesi? / @evleaks

LG genelde önceden çıkardığı prototip cihazlarıyla ün salmış durumda. Yani yeni bir LG cihaz piyasaya sürülmeden önce internete sızan cihaz fotoğraflar gördüğümüzde fotoğrafların gerçek cihaza ait olma olasılığı oldukça yüksek.

Resimlerde ön plana çıkan şey ise sizin de gördüğünüz gibi "ekranının geniş olması". En azından beş inç gibi gözüken ekran bugünlerde üreticilerin üretmeye yöneldikleri genişlik. 

​​ lg evleaks optimus g2 nexus 5 2
Bu kez de yakından çekim. / © LG/@evleaks

Donanımsal özellikler konusunda ise önceki LG'lerden (Optimus G ve Nexus 4) daha kötü olmayacağını rahatlıkla düşünebiliriz.

 

Tasarımı nasıl buldunuz?
View results

 

 

Vasıtasıyla Engadget Kaynak: evleaks

6 comments

Yeni yorum yaz:
 • e-mcani 06.May.2013 Link to comment

  bence nexus değil, google artık nexus cihazlarında ön yüzde herhangi bir logo (marka logosu) kullanmaya "yanaşmıyor"... bu nedenle muhtemelen optimus g2 'dir. ama bence optimus g2 olması da önemli değil çünkü; muhtemelen bu cihaz prototip ve sadece operatörlerin testleri vs... için hazırlanmış... yani son kullanıcıya ulaşacak olan optimus g2'nin tasarımının böyle olacağını düşünmüyorum...

 • @Kemal Ermiş

  Lütfen üslubumuza dikkat edelim! Topluluk üyelerimize sizin Sezer Ardal isimli kullanıcımıza yapmış olduğunuz şekildeki küçümseyici tavırlar kesinlikle kabul edilemez. Bu konudaki hasasiyetimiz sitemize üye olurken kabul ettiğiniz şartlar ve koşullarda da yer alır. Bu bağlamda AndroidPIT üzerindeki hesabınızın silinmemesi için yapabilecekleriniz.

  1) Mesajınızı silersiniz
  2) Kendinizce küçümsemeye çalıştığınız Sezer Ardal isimli kullanıcımızdan özür dileyerek bu tip davranışlarınıza bir daha tekrarlamamak üzere son verirsiniz.

  Saygılarımla,

 • Sezerim abinden sana gelsin: http://www.youtube.com/watch?v=LOGlWHixiWs

 • Önceki yazilarinizdaki yorumlari okuyun.Yazdigim yorumlarin kacini cevaplandirmissiniz.

 • Haftasonu pek bilgisayar başında olup yorumlarıtakip edemiyoruz Sezer. Tüm yorumlarının hepsine ilgi duyuyor ve de cevaplandırıyoruz. Doğum günün tekrar kutlu olsun bu arada :)

 • Bn bir daha yorum yapmayacagim.Nasil olsa bn burada figuranim.Kaale alinmiyorum.Yorumlarim okunmuyor ya da cevaplanmiyor.Ben yazi yazip kendi elimi niye yoruyum ki :|

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!