This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sega Orijinal Sonic ile Android Kullanıcılarına Nostalji Yaşatacak

Mickey Mouse çizi film dünyası için ne anlam ifade ediyorsa, ilerlemeli platform oyunları camiası için efsane kirpi Sonic benzer önemde bir yer edinmiştir kendine. 90'lı yılların unutulmaz oyunu Sonic bir çok yenilenmiş sürüm ile Google Play üzerinden indirilebilmekte. Oyunun yaratıcısı Sega firması ise Sonic hayranlarını oldukça sevindirebilicek bir haber ile efsane kirpinin 1991 yılında çıkan ilk sürümünü mobil cihaz kullanıcıları ile tanıştıracağını duyurdu.

Sonic

Sega Master System oyun konsolları vasıtasıyla ilk olarak 1991 yılında hayatımıza giren Sonic The Hedgehog yani Kirpi Sonic'in orijinal sürümü dokunmatik ekranlı cihazlara uyarlandı. AndroidPolice'in iddialarına göre Sonic'in Android'e özel olarak modifiye edilen sürümü Nisan ayı içerisinde 2.34 EUR'ya satılacak. Bu arada Sonic'in yapımcısı Sega bugünlerde devam etmekte olan Dünya Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda Sonic 2 üzerindeki çalışmaların devam ettiğini belirtti. 

Android kullanıcılarına güzel bir nostalji yaşatmaya hazırlanan sevimli Kirpi Sonic hakkındaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyor olacağız. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!